Дата: від до Скинути

Співпраця з GIZ в рамках проєкту Програми ЄС Міцні регіони – Спеціальна підтримка України

29 червня 2022 року Доманівська селищна рада отримала від Європейського союзу та Уряду Німеччини 40 аптечок. З них  20 аптечок для парамедиків передані КНП «Доманівський центр первинної медико-санітарної допомоги», 20 аптечок для надання першої допомоги направлені Центру надання адміністративних послуг та закладам соціального захисту Доманівської селищної ради.

09:48 04.07.2022

Вітання Доманівського селищного голови з Днем Конституції України

Дорогі земляки! 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

08:23 28.06.2022

Сьогодні, 23 червня Гуманітарний штаб Доманівської селищної ради розпочав видачу внутрішньо переміщеним особам гуманітарної допомоги (боксів з засобами гігієни, які містять: рушники, засоби для миття посуду, губки, зубна паста, зубні щітки, мило, засоби для гоління та інше). Щира подяка за надану допомогу @IOMUkraine та виконавчому партнеру Центр Поддержки Бизнеса @mykbusinesssupport. Дякуємо за координацію, спільні зусилля і плідну роботу! Разом ми сила.

16:50 23.06.2022

Дорогі медичні працівники!

Щиро вітаю Вас з професійним святом! Ви представники найшляхетнішої професії, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви поруч, рятуєте, допомагаєте, заспокоюєте! В кабінеті, лікарняній палаті чи в операційній на передовій. Ви головні, ви ангели-охоронці і для мужніх захисників і для непосидючої малечі.

10:38 18.06.2022

Увага! Планові відключення електроенергії.

20 червня 2022 року  у зв’язку з проведенням планових ремонтних робіт планується відключення електроенергії з 8.00 до 18.00 у селищі Доманівка по вулицях: Центральна, О. Ливадара, Свободи, Космонавтів, Городня, Заводська, Затишна, Островідова, Пирогова, Чкалова, Механізаторів, Маресьєва, Лихого, Зелена, Миру, Спортивна, Тиха, Дружби, Пастера, Героїв Небесної Сотні, Первомайська,  Мельнична, а також  с.  Володимирівка та с. Копи.

10:59 17.06.2022

Доманівська селищна рада інформує

Доманівська селищна рада інформує стосовно поста поширеного в FB депутатом Вознесенської районної ради В.М. Іванченком 16.05.2022 року. В пості йшлося про те, що гуманітарну допомогу, яка була призначена внутрішньо переміщеним особам, працівники державної установи загрузили у власні автомобілі. З цього приводу Доманівський селищний голова звернувся з заявою до поліції. Було проведено розслідування, в ході якого співробітники відділення № 2 Вознесенського районного управління поліції  встановили, що 11.05.2022 року відділ соціального захисту населення № 3 УСЗН Вознесенської райдержадміністрації, який розміщується в смт Доманівка, вул. Центральна, 55,  отримав 20 ящиків курей для внутрішньо переміщених громадян. Вся гуманітарна допомога була передана потребуючим громадянам під особистий підпис. Оскільки у відділенні немає службового транспорту, гуманітарну допомогу працівники розвозили власним транспортом.

15:06 13.06.2022

Шановні абоненти КП «Доманівське» - користувачі води зі свердловини №1042

Шановні абоненти КП «Доманівське» - користувачі води зі свердловини №1042, яка знаходиться на території лікарні, повідомляємо, що перебої  з водозабезпеченням відбуваються внаслідок критичного зниження рівня води в свердловині. Загальна кількість абонентів цієї свердловин - 487 осіб, що складає 16% від загальної кількості споживачів.

16:07 10.06.2022

До відома жителів вулиць Героїв Небесної Сотні, Гагаріна, Дружби, Зелена, Калинова, Лихого, Нова, Пірогова, Пастера, Польова, Свободи, Лесі Українки в смт Доманівка

КП «Доманівське» повідомляє, що в свердловині № 1042 (Доманівська ЦРЛ),  яка була пробурена в 1957 р., критично знизився рівень води, що унеможливлює нормальне водопостачання.

16:06 08.06.2022