Ранкове повідомлення від Доманівського  селищного голови 5 березня 2022 року

Ранкове повідомлення від Доманівського селищного голови 5 березня 2022 року

Дорогі земляки! Наш сильний духом народ не злякати. Під обстрілами народжуються справжні українці. Сьогодні у нас радісні новини. Вчора отримали свідоцтва про народження немовлята хлопчик Олександр та дівчинка Соломія. Сьогодні у громаді з'явились дві нові сім'ї. Вітаю, бажаю божого благословіння та сімейного щастя.

12:42 05.03.2022

Ранкове повідомлення від Доманівського  селищного голови 4 березня 2022 року

Ранкове повідомлення від Доманівського селищного голови 4 березня 2022 року

Доманівці! Дякую всім за терпіння і не байдужість. Зберігайте спокій. Держава піклується про людей, робить все можливе. Вчора розпочали виплату пенсії та соціальної допомоги. Ті, хто отримує кошти на банківську картку, отримають згідно зі звичним графіком. Пенсіонери, які отримували пенсію через Укрпошту, очікуйте свою пенсію вдома.

09:28 04.03.2022

Шановні жителі  громади!

Шановні жителі громади!

Прошу всіх обмежити рух техніки по вулицях. Необхідно максимально звільнити дороги. Давайте не будемо заважати військовим. Не їздіть до блок постів без поважних причин. Якщо хочете щось передати хлопцям, звертайтесь до чергового військкомату. Надіюсь на розуміння і підтримку. Слава Україні! Селищний голова Віктор ВЛАСЮК

09:25 03.03.2022

Ранкове повідомлення від Доманівського  селищного голови 3 березня 2022 року

Ранкове повідомлення від Доманівського селищного голови 3 березня 2022 року

Дорогі земляки! Минула ніч була тривожна. Слава богу, жодних зазіхань на територію громади не було. Але розслаблятися зарано, ситуація напружена. Залишайтеся вдома, намагайтесь знаходиться поблизу безпечного місця. Літні люди, яким важко пересуватися і потрібна допомога, звертайтесь до відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради за телефонами: 0664422050, 0954278401. Вам обов’язково допоможуть. Тримайтесь, наші життя, домівки, рідну землю героїчно боронять наші хоробрі захисники. Слава Україні! Селищний голова Віктор ВЛАСЮК

09:25 03.03.2022

До уваги жителів Доманівки!

До уваги жителів Доманівки! Всі чули довгу сирену у селищі, наша сирена підв’язана до Миколаївської централізованої системи оповіщення НС, тобто вона автоматично вмикається з пульта з Миколаєва, та інших командних місць. На даний час відповідна повітряна тривога була у м. Миколаїв. Слід розрізняти сигнали: Переривчасті означають команду «Увага всім!», безперервні — повідомляють про повітряну тривогу. Просимо зберігати спокій. Селищна рада.

21:24 02.03.2022

Допомога захисникам

Дорогі земляки! Щиро вдячний всім за допомогу та підтримку наших захисників.

13:42 02.03.2022

До уваги жителів громади!

Шановні земляки! Блок пости на в’їздах в населені пункти збудовані для нашого захисту. Прошу всіх зберігати спокій, віднестись до дій територіальної оборони з розумінням.

11:52 02.03.2022

До уваги керівників установ та підприємств!

Повідомити працівникам (сторожам, охоронцям), які задіяні для виконання службових обов’язків з охорони об’єктів у нічний час не використовувати ліхтарі та інші світлові прилади.

10:46 02.03.2022