В продовження теми, щодо створення ефективного Центру надання адміністративних послуг на території Доманівської об’єднаної громади

14 працівників громади та Доманівської райдержадміністрації пройшли навчання за тематикою «Ділова етика та взаємодія з відвідувачами ЦНАП. Гендерні питання у контексті надання адміністративних послуг». Протягом двох днів учасники підвищували професійний рівень та детально вивчали поняття ділового етикету і культури комунікацій з відвідувачами ЦНАП, принципи ділового етикету, особливості гендерноорієнтованого підходу роботи в ЦНАП.

Програма «U-LEAD з Європою» в рамках проекту «Розширення місцевих повноважень, підзвітності та розвитку» постійно підвищує та удосконалює знання щодо належної організації та надання адміністративних послуг в ОТГ. Разом з експертами та тренерами ми відпрацьовуємо параметри якості послуг та поглиблюємо знання щодо ролі органів місцевого самоврядування у обслуговуванні громади.