Сучасний високоефективний центр надання адміністративних послуг в громаді

Дата: 12.08.2019 10:25

В рамках міжнародної Програми «U-LEAD з Європою», яка фінансується Європейським Союзом, з метою розширення прав і можливостей громади, Доманівською селищною радою створюється сучасний Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

На сьогодні, на підготовчому етапі до відкриття ЦНАП у Доманівській ОТГ за рахунок коштів місцевого бюджету підготовлено приміщення під ЦНАП та пройдено 3-денний навчальний курс підготовки працівників селищної ради та центру надання адміністративних послуг Доманівської райдержадміністрації для роботи в належному високоефективному центрі надання адміністративних послуг

Тренером Оксаною Гуненковою, в ході тренінгової програми, розкрито теми ролі органів місцевого самоврядування в наданні послуг мешканцям громади, належної організації надання адміністративних послуг, порядку надання адміністративних послуг і їх якості, особливості надання окремих груп послуг, а також ділової етики та взаємодії з відвідувачами центрів надання адміністративних послуг. В рамках модулю взаємодії з клієнтами розглядалася також тема гендерної рівності та гендерно-коректних принципів роботи з клієнтами ЦНАП.