«Скринька здоров'я» для громади

Сьогодні, 28 липня, Доманівська селищна рада передала медичному персоналу Петропавлівському та Царедарівському  фельдшерсько - акушерським пунктам, дошкільним закладам освіти Доманівської об’єднаної громади «Скриньки здоров'я», які містять найнеобхідніші предмети захисту від COVID -19, а саме: захисні рукавички, маски і респіратори, окуляри, халати, безконтактний термометр, дезінфікуючі засоби. Усі товари сертифіковані відповідно до українських та міжнародних стандартів.

Громада отримала вищеозначену відповідну гуманітарну допомогу у рамках реалізації проєкту Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».