16 листопада відзначила 90 - річний ювілей корінна жителька Доманівки Кирток Любов Федорівна

Дата: 17.11.2020 10:12

Фото без описуЗ цієї приємної нагоди завітали до ювілярки голова райдержадміністрації Сергій Шурабура, заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, начальник загального відділу Доманівської селищної ради Ірина Міхенько та начальник відділу праці, соціального захисту населення  та захисту прав дітей Світлана Маташнюк.

Гостей приємно вразила жвавість розуму, позитив та безмежна доброта Лідії Федорівни, трудова діяльність якої була пов’язана з бухгалтерською справою.

З любов’ю та ніжним трепетом розповіла своїм гостям багато цікавих історій із свого життя.

У свої 90 років іменинниця зустрічала гостей з посмішкою та бадьорим настроєм, бажала всім міцного здоров’я та подякувала за приємний візит та подарунок.

Ювілярка безмежно вдячна за проявлену увагу і турботу сусідів, родичів з Маринівки, які завітали привітати її зі святом.

У цей день прийміть, шановна Лідіє Федорівно, сердечні побажання міцного здоров’я, родинного затишку, душевного спокою, миру, добра і добробуту!

Нехай Господь благословить Вас великими милостями і дарує ще многих і благих літ!