Проведено психологічний тренінг на тему “Весна, час розквітати”

Дата: 30.03.2023 14:38

Сьогодні, 30 березня у кімнаті психологічної допомоги Центру надання інтегрованих соціальних послуг Доманівської селищної ради проведено психологічний тренінг на тему “Весна, час розквітати”. На цьому тренінгу були застосовані різноманітні методики для покращення настрою, підняття самооцінки, покращення  навичок спілкування. Однією з найцікавіших методик, що були застосовані на тренінгу  стала методика Гарденотерапії. Гарденотерапія- є актуальним напрямом соціальної та психологічної  реабілітації, що базується на терапевтичних ефектах рослин.

Робота з рослинами (вирощення розсади, пікірування, догляд) має яскраво виражену психотерапевтичну спрямованість, що дає  дозвіл використовувати її при корекції поведінкових і емоційних розладів, сприяє розвитку дрібної моторики, покращує орієнтацію в просторі, прискорює логічне мислення, впливає на формування естетичного смаку, допомагає подолати замкненість та невпевненість в собі.

На тренінгу люди похилого віку розмовляли з квіткою в кабінеті, висловлювали свої думки щодо певних ситуацій, та покращували свій емоційний стан.

Також, були застосовані різноманітні методики на релаксацію, завдяки яким можна  позбутись стресу. На тренінгу були обговорені моменти появи сонця та як сонце впливає на наше життя.

Всі учасники тренінгу покинули кабінет із гарним настроєм та приємними відчуттями.