Проведено рейд "Діти вулиці"

Дата: 03.04.2023 15:40

31 березня, спеціалістами Комунального закладу «Центру надання інтегрованих соціальних послуг» Доманівської селищної ради проведено рейд "Діти вулиці» в Зеленоярському, Щасливському та Маринівському старостинському окрузі.

Під час рейду виявлено 3 нові сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та відвідано сім'ї, що перебувають на обліку та під соціальним супроводом центру. Спеціалісти перевірили умови проживання дітей, провели профілактичні бесіди з батьками, попередили про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків та визначили психологічно-емоційний стан цих сімей. Сім'ям надано відповідні консультації та роз'яснення.