Вітання Доманівського селищного голови з Великоднем!

Дата: 16.04.2023 06:09

Шановні жителі та гості Доманівської селищної територіальної громади! Щиро вітаю усіх вас зі світлим святом Воскресіння Христового!
Цього року православні християни святкують найважливіше свято – Великдень. Сьогодні воскреслий Христос проходить крізь зачинені двері в оселю кожного, хто вірить, благословляє та огортає своєю Любов’ю наші серця. Бажаю вам і вашим рідним у день Христового воскресіння хай ваше життя зміниться на краще, хай прийде Мир на нашу українську землю і в кожну домівку, хай проллється світло в душу кожної людини і кожен з нас стане трішки добрішим і милосерднішими! Хай Боже благословення завжди буде з нами, українцями, нехай Господь дарує нам свою безмежну любов, надію й незламну віру в перемогу!

Зараз наша держава переживає дуже непрості часи. Тож щиро бажаю, щоб зло назавжди покинуло нашу землю. Україна вистоїть. Україна ПЕРЕМОЖЕ. Це однозначно та без жодних сумнівів. Ми всі – вільні люди вільного світу.
Зичу перемоги й надійного мирного неба над Україною! Здоров’я, миру, злагоди спокою та благополуччя кожній родині! І нехай всіляка біда обходить нас стороною!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
З повагою, селищний голова                    Віктор ВЛАСЮ
К