До відома жителів вул. Комарова, Суворова, Осипенко, Садова смт Доманівки.

Доманівська дільниця Вознесенського відділення АТ "Миколаївгаз" повідомляє, що в зв"язку з проведенням ремонтних робіт буде припинено газопостачання з 9:00 години 24.10.2022 року. Про відновлення газопостачання буде повідомлено додатково.

15:34 21.10.2022

До відома громадян, керівників установ, підприємств та організацій.

Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім звертається з проханням 20 жовтня 2022 року з 7:00 до 23:59 годин максимально обмежити використання електроенергії на території своїх громад (мешканці громади, комунальні підприємства, бізнес, установи та організації, вуличне освітлення і т.д.)

08:44 20.10.2022

Корисні поради на тему отримання медичних послуг у воєний час

Міністерство охорони здоров’я України, у співпраці  з  Проєктом  USAID  «Підтримка  реформи  охорони  здоров’я», виготовило  відеоролики  з  актуальною  інформацією  для  українців,  зокрема внутрішньо  переміщених  осіб,  на  тему  отримання  медичних  послуг  та  захисту здоров’я від інфекційних хвороб: - «Як захиститись від інфекційних хвороб?» - «Як отримати антибіотики за рецептом?» - «Як отримати медичну допомогу у сімейного лікаря у воєнний час?»

09:27 19.10.2022

Міжнародне співробітництво.

В рамках Проєкту «Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України» Доманівська селищна рада отримала мобільні автономні станції очистки поверхневої води. Від імені всієї громади висловлюємо щиру вдячність Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH та раднику Проєкту Тетяні Гвоздь. З допомогою сучасних автономних станцій очистки поверхневої води, жителі нашої громади, за будь яких обставин, будуть мати чисту питну воду.

14:12 05.10.2022