Вітання з Днем пам'яті та примирення і 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні ветерани!
Шановна
Доманівська громада!

Від усієї душі вітаю Вас з Днем пам'яті та примирення і 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Друга світова війна 1939 - 1945 років стала найбільшою трагедією людства у XX столітті. Українці зробили надзвичайно вагомий внесок у перемогу над нацизмом, ставши однією з націй-переможниць.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, Висловлюю свою вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення. Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, хто боронить незалежність і суверенітет України сьогодення.

Бажаю вам здоров`я, мирного неба, добра, злагоди, тепла людських стосунків та родинного затишку,  а нашій рідній Україні – миру та процвітання.

Секретар селищної ради  Галина Шульгіна