10 листопада, 90-річний ювілей відзначила жителька Доманівки Трофименко Зінаїда Петрівна.

Дата: 11.11.2020 10:05

Фото без описуЗ  привітаннями до ювілярки завітали заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, начальник відділу праці, соціального захисту населення та захисту прав дітей селищної ради Світлана Маташнюк та спеціаліст загального відділу Людмила Трофименко.

У свої поважні роки Зінаїда Петрівна веде активний спосіб життя, допомагає у місцевому храмі, піклується про онуків і правнуків, її будинок завжди радий друзям.

Літа мудрості Зінаїди пройшли у рідній Доманівці у постійній сумлінній діяльності, адже працювала у місцевому колгоспі на різних посадах, потім у торговельній галузі селища. Через роки зберегла ясність розуму та фізичну активність, у душі - доброта і любов, якими і донині ділиться з односельчанами.

Виховала двох дітей, радіє онукам та правнукам, які радують її своєю турботою і увагою.

Бажаємо Вам шановна ювілярко міцного здоров`я і щасливого довголіття. Божої благодаті та многая літа!