Засідання комісії з питань захисту прав дитини Доманівської селищної ради

Дата: 06.03.2023 16:50

2 березня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Доманівської селищної ради. Комісія розглянула ряд питань: виконання батьківських обов’язків, про встановлення опіки над дитиною, визначення місця проживання  дитини з одним із батьків, позбавлення батьківських прав, про розшук матері малолітніх дітей, затвердження індивідуальних планів дітей що стоять на обліку у службі у справах дітей.

За результати засідання комісія вирішила звернутися до органу опіки та піклування для затвердження рішень: висновку про позбавлення батьківських прав матері стосовно її малолітнього сина, встановлення опіки над дитиною – сиротою, визначення місця проживання малолітньої дитини з одним із батьків, а також надано доручення  службі у справах дітей Доманівської селищної ради звернутися до відділення поліції №2 Вознесенського РВП із заявою про встановлення місця знаходження матері трьох неповнолітніх дітей та винести попередження батькам щодо виконання їх батьківських обов’язків.