Звернення Доманівського селищного голови з нагоди Дня Соборності України

Шановні земляки! Сьогодні ми відзначаємо День Соборності  України. 104 роки тому, усі українські землі об’єдналися в одну державу. Збулася віковічна мрія українців, адже ідея єдності українських земель панувала в українському суспільстві упродовж століть.

08:07 22.01.2023

У закладах  освіти Доманівської громади проведені заходи до дня Соборності України

У закладах освіти Доманівської громади проведені заходи до дня Соборності України

У ліцеї "Успіх" проведено: відео - челендж «Україна в серці», фото - челендж "Україна - це ми!", онлайн вікторина "Від козаків до сучасних захисників України" та відкритий виховний захід "Україна в нас одна!".

08:04 22.01.2023

У Доманівській громаді стартував #CASE_проєкт

#CASE_проєкт 🌱«Ми не вірили, що нам можуть дати засоби виробництва для рослинництва, але ваш проєкт нам дуже допоміг» - говорили жителі Вознесенського району Миколаївської області.

15:15 19.01.2023

Вітання Доманівського селищного голови з Хрещенням Господнім

Шановна громадо! Сьогодні ми відзначаємо велике свято – Хрещення Господнє. Це не просто християнська традиція, релігійне свято, а й велике таїнство, Боже таїнство і Божа благодать, яка благословляє на добрі, гарні вчинки, допомагає людям відкрити своє серце для любові.

09:11 19.01.2023

Увага! Кваліфікована безкоштовна допомога

В рамках  проєкту «Програма ЄС Міцні регіони — Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та впроваджується Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) Доманівська селищна рада співпрацює з Міжнародним Благодійним Фондом «Карітас України».

08:40 10.01.2023

Вітання Доманівського селищного голови Віктора Власюка з Різдвом Христовим

У надвечір’я Різдва Христового за доброю нашою традицією, кожна українська родина збирається разом, а коли на небі зійде перша зірка – сідає до Святої вечері.Я щиро дякую Господу, що допоміг нам дочекатись цих величних різдвяних свят, щиро дякую усім нашим захисникам за те, що   вони далеко від своїх сімей роблять дуже важливу справу – захищають нашу рідну землю, щоб кожна українська сім’я могла зібратись у цей Святвечір у злагоді в своїх домівках.

19:49 06.01.2023

Арт-терапія для дітей

У Доманівській громаді працює кімната психосоціальної підтримки, яка створена завдяки співпраці Доманівської громади з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, (Проєкт «Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України»).

09:39 06.01.2023