Звернення Доманівського селищного голови з нагоди Дня Соборності України

Дата: 22.01.2023 08:07

Шановні землякиСьогодні ми відзначаємо День Соборності  України. 104 роки тому, усі українські землі обєдналися в одну державу. Збулася віковічна мрія українців, адже ідея єдності українських земель панувала в українському суспільстві упродовж століть.

У той трагічний і буремний час, коли розвалювалися вікові імперії, наш народ заклав фундамент для створення єдиної незалежної держави, що стало значною віхою на довгому і тернистому шляху державотворення.

І нині ці події столітньої давнини мають бути для кожного з нас прикладом та орієнтиром, адже ми переживаємо зараз дуже відповідальний період. Збереження територіальної цілісності нашої держави, консолідація нації на спільних засадах – ці проблеми нагальні й тепер, адже сьогодні як і в часи Української Народної Республіки  українські воїни цінною власного життя боронять Батьківщину від імперських амбіцій росії.

Успішна побудова демократичної та заможної України ґрунтується на наших спільних зусиллях та на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє наших дітей, нашої громади, нашої України. Сенс єдності полягає у щоденній особистій праці, у добробуті всіх мешканців, в економічному зростанні та ототожненні кожного з єдиною українською спільнотою. Тож нехай відчуття згуртованості допомагає нам жити та працювати!

Від щирого серця бажаю всім миру, злагоди, сімейного затишку та божого благословення!

Селищний голова                                                              Віктор ВЛАСЮК