Увага! Кваліфікована безкоштовна допомога

Дата: 10.01.2023 08:40

В рамках  проєкту «Програма ЄС Міцні регіони — Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та впроваджується Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) Доманівська селищна рада співпрацює з Міжнародним Благодійним Фондом «Карітас України».

Сьогодні, 10 січня 2023 року МБФ «Карітас України» відкриває для нашої громади фахову консультативну лінію підтримки, яка буде діяти до 30 червня 2023 року. Консультації відбуваються за номером 0800330 919 (безкоштовно).

Хто консультує і коли?

• Соціальний працівник, фахівець із догляду за хворими (понеділок, 14:00 – 18:00)
  • Юрист (вівторок, 14:00 – 18:00)
  • Лікар (середа і четвер, 14:00 – 18:00)
  • Психолог-психотерапевт (п’ятниця, 16:00 – 20:00)

Хто може звернутися?

• Мешканці громади та ВПО – ті, що перебувають у громаді або виїхали з неї.
  • Працівники соціальних закладів, соціальні працівники, соціальні робітники, волонтери та члени громади, які приймають ВПО.

Дзвоніть, якщо ви потребуєте фахової підтримки і розмови. Якщо залучені у процес надання соціальних послуг на всіх рівнях або є поруч із людьми, які потребують допомоги і підтримки за станом здоров’я. Якщо є питання щодо опіки і догляду, відчуття вигорання і втоми, просто потреба консультування і підтримки з медичних, юридичних, психологічних та соціальних питань.