У Доманівській громаді стартував #CASE_проєкт

Дата: 19.01.2023 15:15

#CASE_проєкт 🌱«Ми не вірили, що нам можуть дати засоби виробництва для рослинництва, але ваш проєкт нам дуже допоміг» - говорили жителі Вознесенського району Миколаївської області.

В Доманівці та Маринівці 18-21 січня 2023 року стартувала перша хвиля видачі 200 комплектів засобів виробництва для вирощування овочів в рамках проєкту CASE, що реалізовується ГС Бізнес Мережа Сільських Жінок (https://www.facebook.com/rwbn.ua/) за фінансової підтримки міжнародної організації Oxfam. Цей проєкт покликаний забезпечити відповідь на наслідки повномасштабного вторгнення росії в Україну шляхом підтримки стійкої продовольчої та енергетичної безпеки в сільськогосподарських територіальних громадах на Півдні, особливо для сільських жінок.

В комплекті для рослинництва включено:

🌱ручна сівалка;

🌱касети для вирощування розсади;

🌱акумуляторний оприскувач;

🌱парник;

🌱насіння овочевих культур🥬🥒🫑🍆🍅🥕.

Загалом, для забезпечення продовольчої безпеки, такі комплекти отримають 1000 домогосподарств Доманівської громади, в тому числі ті, хто мають статус ВПО та інші вразливі категорії.

Долучайтесь до опитування і робіть свій внесок у зміцнення продовольчої безпеки громади!

Посилання на анкету: