A A A K K K
для людей із порушенням зору
Доманівська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Останні новини

Дата: від до Скинути

Звернення Доманівського селищного голови у День пам'яті жертв голодоморів

Звернення Доманівського селищного голови у День пам'яті жертв голодоморів

Шановні жителі Доманівської громади! У XX сторіччі українці пережили три голодомори та наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років – геноцид українського народу.  За короткий проміжок часу, від штучно створеного голоду, померло понад 3 мільйони українців. Вмирали цілими родинами, вулицями, селами. Надзвичайно високу ціну заплатив український народ за нескореність, волелюбність і прагнення до незалежності. Ціну в мільйони людських життів. Наш обов’язок сьогодні – зберегти пам’ять про всіх, хто не дожив, пам’ять про живих і ненароджених. Ніхто не має про це забувати. Любіть Україну! Слава Україні!  Прошу вас приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали Свічку пам’яті!» сьогодні о 16:00 годині та засвітити свічку і залишити її на підвіконні в пам’ять про мільйони замучених голодом українців.

08:46 26.11.2022

Психосоціальна підтримка жителів громади та внутрішньо переміщених осіб

Психосоціальна підтримка жителів громади та внутрішньо переміщених осіб

В рамках співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, (Проєкт «Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України») Доманівська селищна рада створила у Центрі надання інтегрованих соціальних послуг кімнату психосоціальної підтримки.

15:27 25.11.2022

ТОВ «Миколаївобленерго» інформує: Три черги по 2 дві години кожна – по Миколаївській області запроваджено цілодобові графіки погодинних відключень

ТОВ «Миколаївобленерго» інформує: Три черги по 2 дві години кожна – по Миколаївській області запроваджено цілодобові графіки погодинних відключень

Станом на ранок, 21 листопада, по Миколаївській області немає потреби в застосуванні графіків аварійних відключеннях, проте, для стабілізації ситуації в енергосистемі України, все ж продовжують діяти графіки погодинних відключень.

08:47 22.11.2022

Відзначили день Гідності та Свободи

Відзначили день Гідності та Свободи

Шановні земляки! Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи! Щорічно в цей день вся Україна схиляє голови та вшановує світлу пам'ять героїв Небесної Сотні, що віддали своє життя за справедливість та бажання жити у вільній країні.

09:58 21.11.2022

Вітання Доманівського селищного голови з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Вітання Доманівського селищного голови з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва  Доманівської громади! Сердечно вітаю з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва  всіх,  хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу та краю.

07:22 09.11.2022

Вітання Доманівського селищного голови з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Вітання Доманівського селищного голови з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери! Відзначення вашого професійного свята – це справедлива подяка за щоденну працю. На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота – соціальна підтримка і допомога тим, хто найбільше її потребує: літні люди, соціально незахищені, із обмеженими можливостями, чи тих хто волею долі опинився у складних життєвих обставинах. Робота працівників соціальної сфери вимагає не  просто сумлінного виконання службових обов’язків, а насамперед людяності, розуміння, милосердя.

08:12 04.11.2022

28 жовтня наша держава відзначає День Визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня наша держава відзначає День Визволення України від фашистських загарбників

Протягом 1225 трагічних днів і ночей Другої світової війни, Україна була ареною смертельних битв. Визволення рідної землі надихало наших воїнів на нові ратні подвиги і самопожертви в ім’я Великої Перемоги. На всіх етапах історії, воїнів — захисників об’єднували священні якості: любов до рідної Вітчизни, безмежна самовідданість, високий дух патріотизму, вірність військовому обов’язку. Битва за визволення України тривала 680 діб і стала одним із найважливіших  етапів на шляху до перемоги над фашизмом. Кількість українських солдатів, які воювали  задля перемоги, становить близько 7 мільйонів. Загальні втрати військових та цивільного населення, під час війни, за різними даними становлять від 50 до  75 млн осіб. З них близько 10 млн українців − це майже чверть усього тогочасного населення нашої країни. Серед істориків і досі немає одностайної думки, щодо кількості полеглих українців у цій війні. Беззаперечним є той факт, що проти фашизму воювали мільйони людей, практично кожна українська родина береже пам’ять про пережите на війні. Події сучасної реальності відкрили перед нами жахливе обличчя війни, про яке ми чули із розповідей та спогадів героїв-ветеранів. Довгі роки випробувань стали страшною ціною сьогоднішнього  на жаль не мирного дня. Адже наша рідна земля і зараз охоплена війною Перемога буде за нами і сьогодні, бо на нашому боці правда, бо ми захищаємо свою землю, а ця  благодатна земля народжує і виховує цілі покоління героїв. Героїчний шлях українських визволителів Другої світової війни – це невичерпне джерело сьогоднішнього натхнення, сили духу й віри в щасливе майбутнє Української Держави. Наш народ пережив страхіття війни, мужньо витримав усі випробування і доклав величезних зусиль, аби наблизити бажану мить Перемоги тоді і повторить це зараз. Бо ми сильні,  ми вільні, об’єднанні і непереможні. Віримо…Пам’ятаємо…Перемагаємо…

08:54 28.10.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь