Гвардія Наступу: Приєднуйся, час повертати своє!

Головне бажання кожного українця – Перемога. Наразі кожен може зробити свій внесок у спільну справу та наблизити цей день долучившись до нового підрозділу «Лють». Це бригада Національної поліції України. Вам буде запропоновано конкретні й гідні умови служби, можливість отримати професію і досвід, стати частиною великого колективу – українських захисників. Отримати повну інформацію та записатися онлайн можна на сайті: storm.mvs.gov.ua. Також якщо у вас виникли питання можна зателефонувати за номером: 080 010 00 20 або ж звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг у Миколаївській області, де ви зможете поспілкуватися з представниками Нацгвардії, Нацполіції та Державної прикордонної служби. Адреси - м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20; - м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 1; - м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 314; - м. Баштанка, вул. Полтавська, 41; - м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 1; - м. Вознесенськ, вул. Соборності, 14. #ГвардіяНаступу

11:02 16.02.2023

Звернення Доманівського селищного голови з нагоди Дня єднання

Сьогодні, 16 лютого, в Україні вдруге відзначають День єднання. Це державне свято започатковане з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз.

09:10 16.02.2023

Звернення Доманівського селищного голови з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав! 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ з Афганістану.

08:18 15.02.2023

«Гвардія наступу»: покрокова інструкція, як долучитися та що варто знати

В Україні триває запис до 8 бригад «Гвардії наступу»: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій», «Азов». Вони мають зміцнити українські сили під час майбутнього наступу та звільненні територій від ворога.

15:25 09.02.2023

Доступ  до важливої  інформації  в  умовах відсутності електроживлення

Доступ до важливої інформації в умовах відсутності електроживлення

У зв’язку з відключенням електроживлення об’єктів Концерну РРТ через ракетні  обстріли  РФ,  філії  Концерну  РРТ  в  першу  чергу  забезпечують  роботу технічних  засобів  мобільних  операторів  і  роботу  цифрових  передавачів мультиплекса  МХ-1,  у  якому  транслюються  програми  АТ  «НСТУ»  «Єдині новини», а також роботу FM-передавачів УР-1 «Перший».

10:08 07.02.2023

Порядок вручення повісток військовозобов’язаним громадянам

У зв’язку з тривалою широкомасштабною збройною агресією РФ в Україні проводиться загальна мобілізація. У рамках проведення загальної мобілізації здійснюється призов військовозобов’язаних громадян на військову службу до ЗС України.

09:40 07.02.2023

Проведений тренінг на тему: Закоханість, Любов та Кохання

Сьогодні, 3 лютого у кімнаті психосоціальної підтримки, яка створена завдяки співпраці Доманівської громади з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, (Проєкт «Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України») проведений тренінг на тему: Закоханість, Любов та Кохання.

14:27 03.02.2023