Дата: від до Скинути

Модульний ЦНАП відкриє доступ до всього спектру адміністративних послуг, які надаються людям, які проживають у віддалених селах мало мобільним категоріям населення.

Доманівська селищна рада в рамках Програми ЄС «Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України» отримала від німецьких партнерів портативний автоматизований кейс «Мобільний адміністратор». Це дасть можливість розширити коло отримувачів послуг.

15:59 23.12.2022

Кімната психологічної підтримки та соціальної реабілітації готова допомогти всім, хто потребує підтримки.

Проект «Психосоціальна підтримка соціальних інституцій партнерських громад», який Доманівська селищна рада впроваджує разом з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) набирає обертів.

14:32 14.12.2022

Платформа «Діти війни» – спосіб повідомити про зниклих дітей

Портал «Діти війни» (https://childrenofwar.gov.ua) – це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни рф проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати й врятувати. Кількісні показники щодня оновлюють правоохоронні органи.

14:50 08.12.2022

Кімната психосоціальної підтримки надає допомогу

В кімнаті психосоціальної підтримки створеної завдяки співпраці громади з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, (Проєкт «Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України»), проведено психологічні тренінги на тему: Як протистояти насильству?

10:46 08.12.2022

Вітання Доманівського селищного голови з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Днем місцевого самоврядування. Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, а й усіх громадян, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт громади. Від усього серця бажаю всім міцного здоров'я, щастя, родинного затишку, добробуту та мирного неба! Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність буде нагородою за вашу нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот! Селищний голова                                               Віктор ВЛАСЮК

08:31 07.12.2022

Вітання Доманівського селищного голови з нагоди Дня Збройних Сил України

День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалось з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються за незалежність і свободу своєї Батьківщини. Впевнений, що перемога буде за нами. Україна переможе у всіх протистояннях, бо має силу нескорених. Під захистом українських військових.

08:10 06.12.2022

Знову трагічна звістка з фронту!

Знову страшна звістка обпікає болем наші серця – у бою за незалежність України з російським окупантом загинув наш земляк з с. Маринівка – Денисюк Олександр Юрійович, 2001 р.н.

16:35 01.12.2022