Проведений тренінг на тему: Закоханість, Любов та Кохання

Сьогодні, 3 лютого у кімнаті психосоціальної підтримки, яка створена завдяки співпраці Доманівської громади з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, (Проєкт «Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України») проведений тренінг на тему: Закоханість, Любов та Кохання.

14:27 03.02.2023

Захищаючи Батьківщину, загинув наш земляк житель селища Доманівка Мудрий Олександр Миколайович

24 січня 2023 року в бою з рашистськими загарбниками загинув наш земляк, житель селища Доманівка Мудрий Олександр Миколайович. Тяжка втрата для рідних, друзів, колег. Молодий, енергійний, цілеспрямований. Скільки ще добрих справ Олександр не встиг зробити…

09:30 30.01.2023

Звернення Доманівського селищного голови з нагоди Дня Соборності України

Шановні земляки! Сьогодні ми відзначаємо День Соборності  України. 104 роки тому, усі українські землі об’єдналися в одну державу. Збулася віковічна мрія українців, адже ідея єдності українських земель панувала в українському суспільстві упродовж століть.

08:07 22.01.2023

У закладах  освіти Доманівської громади проведені заходи до дня Соборності України

У закладах освіти Доманівської громади проведені заходи до дня Соборності України

У ліцеї "Успіх" проведено: відео - челендж «Україна в серці», фото - челендж "Україна - це ми!", онлайн вікторина "Від козаків до сучасних захисників України" та відкритий виховний захід "Україна в нас одна!".

08:04 22.01.2023

У Доманівській громаді стартував #CASE_проєкт

#CASE_проєкт 🌱«Ми не вірили, що нам можуть дати засоби виробництва для рослинництва, але ваш проєкт нам дуже допоміг» - говорили жителі Вознесенського району Миколаївської області.

15:15 19.01.2023

Вітання Доманівського селищного голови з Хрещенням Господнім

Шановна громадо! Сьогодні ми відзначаємо велике свято – Хрещення Господнє. Це не просто християнська традиція, релігійне свято, а й велике таїнство, Боже таїнство і Божа благодать, яка благословляє на добрі, гарні вчинки, допомагає людям відкрити своє серце для любові.

09:11 19.01.2023

Увага! Кваліфікована безкоштовна допомога

В рамках  проєкту «Програма ЄС Міцні регіони — Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та впроваджується Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) Доманівська селищна рада співпрацює з Міжнародним Благодійним Фондом «Карітас України».

08:40 10.01.2023