Вшанували пам'ять воїнів - визволителів!

Дата: 26.03.2021 13:50

26 березня з нагоди 77–ї річниці звільнення Доманівщини від фашистських загарбників, у Доманівці та насених  пунктах Доманівської громади проведено церемонії покладання квітів до пам’ятних знаків загиблих воїнів Другої Світової війни.

У заходах взяли участь селищний голова Віктор Власюк, секретар селищної ради Вікторія Кузніченко, заступник селищного голови з питань виконавчої діяльності Олександра Сохань, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Наталія Комарова, голова Доманівської організації ветеранів війни та праці Раїса Осадчук, старости сіл, керівники та працівники відділів селищної ради.

Учасники заходу вшанували світлу пам’ять загиблих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання.