До уваги жителів громади! Штормове попередження!

28.11.2023 об 12.50 від обласного центру з гідрометеорології отримано штормове попередження: “в другий половині дня 28 та 29 листопада протягом доби у області та м. Миколаєву очікується посилення південного з переходом на північно-західний вітру 17-22 м/ сек. Вночі 29 листопада очікується значний дощ. Перший рівень небезпечності жовтий”.

16:08 28.11.2023

Наслідки негоди.

26−27 листопада активний південний циклон приніс рясні опади та сильний вітер у більшість областей України. У Миколаївській області знеструмлено 35 населених пунктів.

14:35 27.11.2023

«Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!»

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. В цьому році День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада. Закликаємо жителів громади о 16.00 годині засвітити вогник у домівці, як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися. Згадайте про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів. Цього року ми вдруге вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють, що жива пам’ять надзвичайно важлива. Ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

15:54 24.11.2023

Надання адміністративних послуг мешканцям Маринівського старостинського округу Доманівської селищної ради.

24 листопада 2023 року, адміністратори ЦНАП, у рамках роботи Пересувного віддаленого робочого місця адміністратора, надали адміністративні послуги мешканцям Маринівського старостинського округу Доманівської селищної ради.

14:12 24.11.2023

Про підтримку сільського господарства

Інформуємо, що в Миколаївській області працює Програма підтримки сільського господарства України, яку впроваджує Mercy Corps - міжнародна організація, що надає гуманітарну допомогу та сприяє розвитку, що фінансується Фондом Говарда Г. Баффета. Програма спрямована на підтримку мікро-, малого та середнього агро-бізнесу, що постраждали від війни або вимушено перемістилися через війну.

10:37 22.11.2023

Заряджені гідністю та жагою свободи!

День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада згідно з указом президента України №872/2014 від 13.11.2014 року. Цей день установлено «з метою збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору».

09:22 21.11.2023

Шановні аграрії!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства! Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Міцного здоров’я вам, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

00:14 19.11.2023