З днем працівників освіти!

У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить свято – День працівників освіти, День Учителя, Вихователя, Тренера та Наставника, Людини, що засіває в юних душах велику любов до України, рідної землі, віру в незламність свободолюбивого Укранського народу..

00:08 01.10.2023

Як відзначають День вчителя в різних країнах світу?

Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році.  В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня. В цьому році — це 1 жовня.

00:03 01.10.2023

День пам'яті трагедії Бабиного Яру.

Бабин Яр – місце пам’яті та місце поховань  близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках.

08:49 29.09.2023

Міжнародне співробітництво заради розвитку Доманівщини

Соціальні працівники Центру інтегрованих соціальних послуг Доманівської селищної ради отримали 16 триколісних вантажних електровелосипеди.   Тричі на тиждень соціальні працівники відвідують своїх підопічних, доставляють, продукти, все необхідне. За добу долають десятки кілометрів з важкими сумками.

10:50 27.09.2023

Всеукраїнська Асоціація ОТГ у вільний доступ виклала документальний фільм «Освітяни. Канікули в окупації»

У вільний доступ виклали документальну стрічку «Освітяни. Канікули в окупації», яка розповідає про працівників та працівниць закладів освіти Київщини, які понад місяць були в окупації, але не впали у відчай. Її вже можна переглянути на YouTube

09:15 27.09.2023

Ініціатива Доманівської громади отримала грант Уряду Канади!

Доманівська громада в проекті Міжнародної організації з міграції «Людський вимір – інклюзивні дані для стабільності та розвитку», який фінансується   за підтримки Уряду Канади, успішно пройшла відбір  та отримала право на реалізацію ідеї «Організація роздільного збору сміття на території Доманівської громади» за рахунок грантових коштів в розмірі 12 тис. доларів США.

11:39 25.09.2023

День позашкілля в Доманівській громаді

З нагоди Дня позашкілля у Доманівському Будинку дитячої творчості проведено захоплюючу мандрівку "Позашкільними стежками". Допомагали долати перешкоди юним гуртківцям казкові герої -   Фіона, Водяна, Аза,  Русалонька та Аліса. Разом  вони мандрували Темним Яром, де на них очікувала Баба Яга зі своїми доньками, витримали Танцювальну хвилю, перепливли Музичне озеро, скупалися у Живописному фонтані, пройшовши через Творчий листопад, та відвідали Кемпінгове містечко.

09:37 25.09.2023