Оголошення!

01 лютого 2024 року о 14:00 год. в актовій залі ліцею "Успіх" Доманівської селищної ради (селище Доманівка, вул. Центральна, 85) відбудеться звітування депутатів Доманівської селищної ради:

10:34 26.01.2024

З Днем Соборності України!

22 січня Україна відзначає День Соборності. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу, як величне національне свято і став символом об’єднання України.

08:08 22.01.2024

Як оформити пенсію дистанційно

Українці, які досягли пенсійного віку та вважають користування електронними сервісами зручнішою опцією, ніж відвідування державних установ особисто, можуть оформити пенсію дистанційно, за допомогою вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

08:02 22.01.2024

Щодо протидії поширення  неякісних препаратів

Щодо протидії поширення неякісних препаратів

Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на виконання пункту 2.1 Меморандуму про партнерство та співпрацю між Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками та Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з метою інформування та протидії поширенню неякісних препаратів, у тому числі ветеринарних препаратів, дієтичних добавок, харчових продуктів для спеціальних медичних цілей контролю ваги, які мають невідповідну якість, надає копію повідомлення від Держлікслужби в рамках міжнародної взаємодії та обміну інформацією:

11:57 15.01.2024

І знову Доманівська громада в скорботі.

Під час виконання бойового завдання, повязаного із захистом Батьківщини, 20.12.2023 року на Харківському напрямку  загинув, захищаючи Україну, ЛОЗОВАН Вячеслав Станіславович, 06.11.1981 року народження, житель села Маринівка Вознесенського району, Миколаївської області.

13:26 13.01.2024

Оголошення!

Інформуємо, що домогосподарства, які постраждали від війни, зможуть безкоштовно отримати насіння овочів для весняної посівної. Проєкт реалізовується за підтримки Програми USAID АГРО в межах Ініціативи «Стійкість сільського господарства» (АГРІ-Україна), подальший розподіл та доставку насіння забезпечить Всеукраїнська асоціація громад.

11:07 10.01.2024

Про ускладнення погодних умов 7-9 січня 2024 року на території Миколаївської області

У зв'язку з впливом південного циклону та вторгненням холодного арктичного повітря з півночі Європи по території Миколаївської області та м. Миколаїв 7-9 січня 2024 року очікуються складні погодні умови.

13:38 05.01.2024

Щодо бланків посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Відповідно до пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 № 551 “Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадянˮ Міністерство соціальної політики України забезпечує виготовлення бланків посвідчень і вкладок до них.

14:50 03.01.2024

Щодо протидії поширення неякісних препаратів