Шановні співробітники служби МНС!

Дата створення: 08:44 14.09.2018

Вітаю Вас з професійним святом - Днем рятівника, який відзначається 17 вересня! Порятунок людського життя - відповідальна, складна і дуже почесна робота, що вимагає високої кваліфікації, ініціативності, відповідальності та мужності. Відвага, співпереживання, чуйність, прагнення відгукнутися на чужу біду - ці якості відрізняють тих, хто несе службу в підрозділах МНС України. Піддаючи небезпеці своє життя, Ви рятуєте долі багатьох людей. Бажаю міцного здоров'я, твердості духу, щастя, миру і добра Вам і Вашим родинам! І, звичайно, якомога менше тривожних виїздів!

Шановні працівники та ветерани лісового господарства!

Дата створення: 08:42 14.09.2018

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу, який відзначається 16 вересня!       Ліс – це безцінний дар. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя нашої громади. Лісу потрібний мудрий, дбайливий і виважений господар.       Велике спасибі Вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість. Сердечно бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра і достатку.

Шановні фармацевти!

Дата створення: 08:40 14.09.2018

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом — Днем фармацевтичного працівника, який відзначається 15 вересня!

Запрошуємо на святкову дискотеку!

Дата створення: 16:44 13.09.2018

15 вересня о 19.00 на площі біля районного будинку культури відбудеться святкова дискотека, запрошуємо усіх бажаючих!

Зі святом наші любі доманівці!

Дата створення: 15:50 13.09.2018

«Ніяка в світі сила нас не зламає, бо нас коріння наше в землі тримає»

Важлива інформація! Відключення електроенергії!

Дата створення: 15:36 13.09.2018

14.09.2018 року з 8.00 до 17.00 припиниться електропостачання по таких вулицях: Лермонтова, Степова, Космонавтів, Свободи, Городня, Центральна, О. Ливадара, Механізаторів, Дружби, Зелена, Будівельна, Тиха, Пирогова.

Квест «Domanivka-Quest»

Дата створення: 20:25 12.09.2018

Сьогодні, 12 вересня, в День святкування 216-ї річниці з дня заснування селища Доманівка в рамках проекту «Доступний туризм, який реалізується на території Миколаївської області громадською організацією «Майстерня добра», Чорноморським національним університетом ім. Петра Могили за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, відбулася пошуково-пізнавальна гра під назвою «Domanivka-Quest».

Шановні земляки-доманівці!

Дата створення: 15:41 11.09.2018

Сердечно вітаю вас з Днем селища та великим православним християнським святом – Святого Благовірного князя Олександра Невського!

Оголошення результатів відкритого творчого конкурсу на визначення логотипу та слогану об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради

Дата створення: 13:08 07.09.2018

У Доманівській селищній раді завершився відкритий творчий конкурс на визначення логотипу та слогану громади. Усі бажаючі мали можливість підготувати конкурсну роботу і подати її до Доманівської селищної ради.