День Німецької єдності.

Історична подія возз’єднання Німеччини, коли НДР офіційно об’єдналася з Федеративною Республікою Німеччини, стало довгоочікуваним і радісним звершенням народних сподівань, яким судилося зародитися, адже народ - це одна сім’я.

11:38 03.10.2023

Відродження національних традицій!

В Центрі  соціально - психологічного розвантаження Доманівської громади йде підготовка тренерів з гончарства. Проєкт реалізовується  ГО «Центр навчання і освіти дорослих «Південь» в рамках співпраці з Німецьким товариством Ммжнародного співробітництва  (GIZ) Gmbh

11:02 03.10.2023

Проведено традиційний міжобласний турнір з гандболу, присвячений Дню Захисників і Захисниць України  та до Дня працівників освіти  України

30 вересня 2023 року Доманівська дитячо-юнацька спортивна школа провела традиційний міжобласний турнір з гандболу серед юнаків 2008- 2009 та 2014 -2015 років народження, присвячений Дню Захисників і Захисниць України  та до Дня працівників освіти  України. Змагання проводилися в спортивному комплексі с.Маринівка (філія Доманівської ДЮСШ).

08:17 02.10.2023

Вітаємо лауреатів обласного огляду пісенної творчості «Ярмарок талантів»

З 21 по 26 вересня дистанційно проведено обласний огляд пісенної творчості «Ярмарок талантів», започаткований у 2023 році з нагоди святкування Дня утворення Миколаївської області та в рамках проведення обласного культурно-патріотичного проєкту «Разом до Перемоги!»

08:13 02.10.2023

З днем Захисників і Захисниць України!

У цей знаменний день вітаю всіх чоловіків, хлопців, жінок та дівчат, всіх тих, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, всіх, хто чекає їх вдома.

00:20 01.10.2023

З днем працівників освіти!

У найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить свято – День працівників освіти, День Учителя, Вихователя, Тренера та Наставника, Людини, що засіває в юних душах велику любов до України, рідної землі, віру в незламність свободолюбивого Укранського народу..

00:08 01.10.2023

Як відзначають День вчителя в різних країнах світу?

Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році.  В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня. В цьому році — це 1 жовня.

00:03 01.10.2023