Останні новини

Про скликання позачергової ХХІІІ сесії Доманівської селищної ради першого скликання

Дата створення: 17:19 06.09.2018

Доманівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, старост та населення, що відповідно до статей 42,46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 07 вересня 2018 року о 14 годині відбудеться позачергова ХХІІІ сесія селищної ради першого скликання.

Відбулося засідання постійної комісії Доманівської селищної ради

Дата створення: 14:08 06.09.2018

06 серпня 2018 року за участі селищного голови Доги О.О., заступника голови Власюка В.Д., голови  районної державної адміністрації Осадчука Є.Л.,  голови районної ради Кушніра Т.Л., голів депутатських постійних комісій селищної ради та їх заступників, директора Доманівської ЗОШ І-ІІІст.№2 Макогоненка А.А. та директора Доманівського НВК «Доманівська загальноосвітня школа I-III cт. №1-Центр дитячої та юнацької творчості» Богдана В.В. відбулося засідання постійної комісії Доманівської селищної ради з питань освіти, культури, охорони здоров»я, соціального захисту населення, фізичної культури, молоді та спорту на якому розглянуті питання про вилучення з оперативного управління відділу освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної ради Новоолександрівської, Козубівської філій Доманівської загальноосвітньої школи І-ІІІст.№2 та передачу їх у спільну власність територіальних громад сіл Доманівського району. Було розглянуто питання щодо передачі Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа I-III cт. №1-Центр дитячої та юнацької творчості» із комунальної власності Доманівської селищної ради у спільну власність територіальних громад сіл Доманівського району, обговорено проблеми фінансування НВК відповідно до поданого закладом штатного розпису на 2018-2019 навчальний рік. Директор НВК Богдан В.В. надав свою згоду на передачу закладу у спільну власність територіальних громад сіл Доманівського району.

Чергове засідання робочої групи з підготовки та впровадження Плану удосконалення послуги «Вуличне освітлення»

Дата створення: 16:41 05.09.2018

5 вересня відбулося чергове засідання робочої групи  з підготовки та впровадження Доманівською селищною радою Плану удосконалення послуги «Вуличне освітлення», яке здійснюється в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE. Робоча група працювала разом з програмним спеціалістом програми DOBRE Наталією Сафроновою.

Встановлено вуличні лавки

Дата створення: 15:54 05.09.2018

Враховуючи бажання жителів громади нещодавно Доманівською селищною радою були встановлені вуличні лавки по вулиці Свободи, в місцях найбільшої потреби. Лавки встановлені для комфортного відпочинку мешканців громади, які проводять дозвілля в центрі селища. Також встановили їх за напрямками в сторону Вознесенська та Первомайська. Робота з встановлення лавок триває.

04 вересня 2018 року відбулося засідання постійної комісії Доманівської селищної ради

Дата створення: 16:37 04.09.2018

04 серпня 2018 року за участі селищного голови Доги О.О. відбулося засідання постійної комісії Доманівської селищної ради з питань планування, бюджету,  фінансів, соціально-економічного розвитку та управління комунальною  власністю на якій було опрацьовані листи керівників закладів освіти та питання, які виносяться на позачергову ХХІІІ сесію селищної ради про передачу бюджетних коштів до селищного бюджету та з селищного бюджету до районного бюджету, поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Доманівське», відпрацьований проект рішення «Про внесення змін до бюджету Доманівської селищної ради на 2018 рік», розглянуто пропозицію щодо передачі Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа I-III cт. №1-Центр дитячої та юнацької творчості» із комунальної власності Доманівської селищної ради у спільну власність територіальних громад сіл Доманівського району, яку було підтримано одноголосно.

День знань - особливе свято!

Дата створення: 17:20 03.09.2018

3 вересня, після довгих літніх канікул, двері для учнів відчинила Зеленоярська філія Доманівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Доманівської селищної ради Миколаївської області.

3 вересня пролунав перший дзвоник в Доманівській загальноосвітній школі I-III ступенів №2

Дата створення: 16:27 03.09.2018

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Школярі стають старші на рік, а для цьогорічних першачків і одинадцятикласників 1 вересня 2018 року — особлива подія. Для малюків з дитсадочка відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька, Букварик, перша парта, перші шкільні будні. А для учнів одинадцятих класів цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2019 року.

Свято першого дзвоника у Доманіському НВК

Дата створення: 15:02 03.09.2018

Ось і настав цей день. 1 вересня – День Знань і старту нового навчального року. Для 48 першокласників прозвучав перший дзвоник у Доманівському навчально-виховному комплексі "Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-Центр дитячої та юнацької творчості" Доманівської селищної ради Миколаївської області.

Вітаю Вас зі святом — Днем Знань!

Дата створення: 17:38 31.08.2018

Сьогодні у  всіх навчальних закладах України розпочинається новий навчальний рік.

У першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця!

Дата створення: 17:09 31.08.2018

У першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця!