Останні новини

Поглиблений тренінг №4 із гендерно-орієнтованого бюджетування в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» з Ольгою Жуковою

Дата створення: 16:54 13.05.2019

13-14 травня 2019 року в Доманівській селищній раді проходить тренінг №4 із Гендерно-орієнтованого бюджетування (ГОБ) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)».

До уваги депутатів місцевих рад!

Дата створення: 16:34 13.05.2019

Вшанування героїв Другої світової війни в селищі Доманівка

Дата створення: 10:00 10.05.2019

9 травня 2019 року, в селищі Доманівка відбулися урочистості з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Захід до Дня Перемоги в селі Царедарівка

Дата створення: 08:15 10.05.2019

9 травня в селі Царедарівка відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня Перемоги. Привітати  ветеранів і жителів села  з найвеличнішим святом – Днем Перемоги, прийшли заступник селищного голови з питань освіти, медицини, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення та впровадження інвестиційних програм Віктор Власюк, в.о. староста сіл Царедарівка, Копані Жанна Шевченко, директор ПСП ім.Щорса Стефан Зборовський.

Заходи з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги в селах Петропавлівка, Олександродар

Дата створення: 15:17 09.05.2019

У нашій державі запровадили традицію відзначення 8 травня, як дня, коли власне капітулювала нацистська Німеччина. Цей день визначений Указом Президента як день пам’яті та примирення.

Захід до Дня пам’яті та примирення в селищі Доманівка

Дата створення: 09:41 09.05.2019

Представники селищної ради взяли участь  в урочистостях з відзначення Дня пам’яті та примирення.

Дороги, що вели до Перемоги

Дата створення: 15:55 08.05.2019

Битва з фашизмом - далекі історії для більшості дітей і підлітків. Та пам'ять про війну нам зберігають книги. З нагоди 74-ї річниці Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та на честь вшанування подвигу і пам'яті тих, хто наближав нашу перемогу, хто дійшов до неї і тих, чиє життя обірвалося на дорогах війни, в Доманівській публічна бібліотека експонується виставка - панорама: "Дороги, що вели до Перемоги". Кожна з книг - художня повість чи роман, документальні твори - це відтворення історичної епохи, воєнних подій та жахливих умов, в яких опинились люди. Відвідувачі бібліотеки мали змогу переглянукти книги воєнної тематики, прослухати коментований перегляд літератури, ознайомитись з краєзнавчими матеріалами періоду окупації Миколаївської області та Доманівщини. Особливу увагу юних читачів привертали художні книги українських письменників про героїв - ровесників. Неабиякий інтерес викликали у школярів документальні матеріали воєнних часів, які дали можливість глибше зрозуміти драматизм наслідків війни і усвідомити велич подвигу народу - героя, народу - переможця.

З Днем Перемоги!

Дата створення: 11:07 08.05.2019

Дорогі Ветерани, шановні Доманівці!

До відома фермерським господарствам громади

Дата створення: 10:43 07.05.2019

Доводимо, що з 06 травня 2019 р. регіональною комісією Миколаївського відділення Укрдержфонду розпочато прийом заявок та документів від фермерських господарств Миколаївської області для участі у конкурсі на одержання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

Вклонімось великим тим рокам

Дата створення: 17:08 06.05.2019

Все далі і далі в історію відходять від нас ті важкі, буремні роки, коли радянські воїни героїчно захищали рідну землю від фашистської чуми, долали тисячі кілометрів фронтових доріг, втрачали друзів, проливали свою кров, але йшли вперед, визволяючи міста та села рідної України, а потім держав Європи.