З Новим роком, шановна громада!

Вітаю з Новим роком 2024. Нехай прийдешній Новий рік виконає головне бажання мільйона українців - принесе нашій країні перемогу і довгоочікуваний мир. Нехай всі сім'ї возз'єднаються, а Україна процвітає! Нехай в цьому році вас чекає тільки радість, здоров'я і удача! Нехай він буде роком здійснення бажань і втілення в життя всіх планів! Нехай цей рік кожному подарує якомога більше щасливих днів і щасливих зустрічей! Бажаю, щоб у вашому домі цілий рік був затишок, любов і щастя та здійснилися всі ваші мрії і бажання!

00:01 01.01.2024

Про окремі питання підтвердження страхового стажу показаннями свідків

Враховуючи положення статті 62 Закону України «Про пенсійне забезпечення» та Порядку підтвердження наявного стажу роботи для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від  12.08.1993 № 637 (далі – Порядок № 637), основним документом, що підтверджує стаж роботи за період до впровадження персоніфікованого обліку у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування (до 01.07.2000 (в окремих випадках до 01.01.1998), є трудова книжка.

14:08 28.12.2023

УВАГА! Відновлення декларування: які декларації необхідно подати?

10 жовтня 2023 року  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України № 3384-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану» (далі – Закон). Закон набув чинності 12 жовтня 2023 року.

09:40 27.12.2023

Чи маю я право на призначення субсидії на понаднормову площу житла, якщо отримую пенсію за вислугу років?

Законодавство визначає категорії громадян, яким житлова субсидія може призначатися на понаднормову площу житла (площа житла, на яку призначається субсидія з урахуванням понаднормової площі, розраховується шляхом збільшення соціальної норми житла для домогосподарства на  30 відсотків).

15:04 25.12.2023

Інформація про всеукраїнський відбір до національної збірної України для участі в міжнародних змаганнях “United States Air Force Trials”

Міністерство у справах ветеранів України провело Всеукраїнський відбір до національної збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях «United States Air Force Trials”

14:26 25.12.2023

З Днем енергетика України!

22 грудня - День енергетика України. Із професійним святом вітаємо усіх фахівців енергетичної галузі. Дякуємо усім спеціалістам, які щоденними надзусиллями відновлюють важливі об’єкти енергетичної інфраструктури нашої держави.

08:30 22.12.2023

Підведення підсумків реалізації проєкту «Спец. програма підтримки східної України (підконтрольні Уряду території)/ EU4ResiliendRegions», який співфінансується Європейським Союзом та впроваджується Німецьким товариством Міжнародного співробітництва

До громади завітали національний радник проєкту Андрій Яндюк та радник проєкту Тетяна Гвоздь. Вони відвідали Доманівську багатопрофільну лікарню, Центр психологічного розвантаження, ЦНАП, цікавились ефективним використанням обладнання отриманого в рамках міжнародної технічної допомоги. Зустрілися з партнерами проєкту нашої громади. Тетяна Гвоздь доповіла, що діяльність Проєкту була спрямована на підвищення якості та доступності адміністративних, медичних та соціальних послуг у громаді.

16:55 21.12.2023