Нове будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини в селі Забари

Дата створення: 10:14 01.10.2018

30 вересня, Доманівською селищною радою було розпочато будівництво розвідувально – експлуатаційної свердловини в селі Забари.

Вітання з Днем людей похилого віку та Днем ветерана

Дата створення: 10:30 29.09.2018

Щиро вітаю Вас з теплим і сердечним святом - Днем людей похилого віку та Днем ветерана! Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Відбулася позачергова двадцять четверта сесія.

Дата створення: 16:15 28.09.2018

28 вересня 2018 року відбулася позачергова ХХІV сесія Доманівської селищної ради першого скликання на якій було прийнято рішення «Про створення тимчасової контрольної комісії селищної ради з питань дотримання законодавства про працю Доманівським навчально-виховним комплексом «Доманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 – Центр дитячої та юнацької творчості», який перебуває у комунальній власності Доманівської селищної ради» та затверджено логотип об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради».

Змагання з футболу

Дата створення: 15:22 28.09.2018

27.09.2018 р. у селищі Доманівка на центральному стадіоні у рамках проведення XVІІІ обласних Спортивних ігор відбулися зональні змагання з футболу, в яких взяли участь команди учнів 9-11 класів  закладів загальної середньої освіти Доманівської селищної ради, Мостівської сільської ради та Веселинівської селищної ради. Після жеребкування та вітання команди зустрілися на футбольному майданчику,  де розгорнулася серйозна спортивна боротьба. Демонструючи хорошу техніку, неабияку кмітливість та наполегливість, команди за коловим принципом «з’ясовували» між собою, хто отримає бажану перемогу.

Вітання з Всесвітнім днем бібліотек

Дата створення: 09:57 28.09.2018

Сердечно вітаю Вас з професійним святом - Всесвітнім днем бібліотек!У цей святковий день бажаю всім користувачам і читачам бібліотек, нашим друзям - бібліотекарям святкового настрою. Бібліотеки виконують в суспільстві високу місію - вони забезпечують доступ до знань, розвивають культуру. Треба згадати в цей день про великих трударів бібліотек, про тих, хто вірно служить своїй країні на ниві культури та освіти. Професія бібліотекаря була і залишається однією з найбільш затребуваних суспільством. Недарма Ваша терпляча та безкорисна робота викликає глибоку повагу і захоплення. Нехай це свято принесе у Ваш колектив гордість за свою професію, прагнення до творчості, дух взаєморозуміння з читачами та колегами. Від усієї душі бажаю бібліотекам і надалі залишатися теплим вогнищем культури і наснаги, щастя, добра і процвітання, міцного здоров'я, невичерпного оптимізму, миру і благополуччя!

Дорогі вихователі!

Дата створення: 10:15 27.09.2018

Вітаю з професійним святом всіх вихователів! У людей рідко буває більше трьох дітей, а у Вас їх цілі групи, сотні дітей за всю вашу кар'єру. Бажаю ніколи не втрачати терпіння і отримувати радість від своєї роботи. Вихователь  закладає в дитячі серця те, що луною відгукнеться в дорослому житті. У День вихователя висловлюю подяку та найкращі побажання тим, завдяки кому в серцях наших дітей є паростки любові і великодушності, розважливості й гарного виховання .

Шановна громадо!

Дата створення: 10:11 27.09.2018

Шановна громадо!

Про скликання позачергової ХХІV сесії Доманівської селищної ради першого скликання

Дата створення: 09:46 26.09.2018

Доманівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, старост та населення, що відповідно до статей 42,46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 28 вересня 2018 року о 14 годині відбудеться позачергова ХХІV сесія селищної ради першого скликання.

Відбулося засідання постійної комісії Доманівської селищної ради

Дата створення: 09:20 26.09.2018

25 вересня 2018 року за участі селищного голови Доги О.О., заступника голови Власюка В.Д., начальника відділу освіти , молоді та спорту та за участі депутатів постійних комісій ради з питань освіти, культури, охорони здоров»я, соціального захисту населення, фізичної культури, молоді та спорту, з питань планування, бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління комунальною власністю відбулося засідання постійної комісії Доманівської селищної ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики, засобів масової інформації

Засідання робочої групи з підготовки та впровадження Плану удосконалення послуги «Вуличне освітлення»

Дата створення: 11:50 25.09.2018

24 вересня відбулось п’яте засідання робочої групи по розробці Плану  покращення послуги вуличне освітлення на 2018 – 2020 р. р. по об’єднаній територіальній громаді Доманівської селищної ради.