УВАГА!

Шановні медичні працівники!

Робоча зустріч з консультантами управління активами Програми DOBRE

Дата створення: 16:33 12.06.2019

12 червня в рамках проекту з підвищення ефективності управління активами Програми DOBRE відбулась зустріч працівників Доманівської селищної ради, консультантів з управління активами  – Ольгою Лебединською та Анастасією Сербіною та консультантом з земельних питань Віктором Бойко. Протягом декількох годин було обговорено та опрацьовано ряд дуже важливих питань та проблем. А саме:

Засідання робочої групи з розробки Плану удосконалення послуги «Водопостачання»

Дата створення: 16:00 06.06.2019

Робочою групою Доманівської селищної ради проведено четверте засідання робочої групи по розробці Плану удосконалення другої пріоритетної послуги з водопостачання на території Доманівської громади, який планується розробити в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Круглий стіл по запобіганню та протидії домашньому насильству

Дата створення: 15:47 06.06.2019

Провідним спеціалістом апарату управління Доманівської селищної ради Андрєєвою О.А., 06 червня 2019 року взято участь в засіданні круглого столу на тему: «Про запобігання та протидію домашньому насильству та про взаємодію суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», який організовано управлінням соціального захисту населення Доманівської районної адміністрації в рамках співпраці суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Спеціалістами управлінням соціального захисту населення доведено до відома учасників заходу щодо змін в законодавстві з запобігання та протидії домашньому насильству, а саме розглянуто Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та Порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, затверджений постановою КМУ № 658 від 22.08.2018.

Лекція-диспут серед учнівської молоді на тему прав та обов’язків дітей

Дата створення: 14:22 05.06.2019

5 червня 2019 року, в рамках просвітницької роботи у Доманівському НВК "Доманівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 - Центр дитячої та юнацької  творчості",  з метою роз’яснювальної роботи серед учнів середньої ланки загальноосвітньої школи щодо своїх прав та обов’язків, провідним спеціалістом Доманівської селищної ради Андрєєвою О.А. проведено лекцію- диспут «Права та обов’язки дітей».

Свято День захисту дітей у доманівській громаді, приурочене до відкриття оновленої глядацької зони селищного стадіону

Дата створення: 15:53 03.06.2019

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Святкування Дня захисту дітей в в дошкільному навчальному закладі №2

Дата створення: 15:34 31.05.2019

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Святкові розваги у Доманівському ЗДО №3

Дата створення: 13:33 31.05.2019

Міжнародний День захисту дітей – прекрасне свято радості, одвічної надії та дитинства. А дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій.

ДОМАНІВСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА МІЖОБЛАСНИЙ ШАХОВИЙ ТУРНІР

Дата створення: 13:29 31.05.2019

28-29 травня 2019 року в м.Подільськ відбувся міжобласний шаховий турнір присвячений  Міжнародному Дню захисту дітей . Доманівську ДЮСШ представляли юні шахісти під керівництвом тренера-наставника Шевцова О.І.