Гвардія Наступу: Приєднуйся, час повертати своє!
Дата: 16.02.2023 11:02
Кількість переглядів: 836
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04376386/bc522d2df5c44fd98813072752b52c83.jpg)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Вам буде запропоновано конкретні й гідні умови служби, можливість отримати професію і досвід, стати частиною великого колективу – українських захисників.
Отримати повну інформацію та записатися онлайн можна на сайті: storm.mvs.gov.ua.
Також якщо у вас виникли питання можна зателефонувати за номером: 080 010 00 20 або ж звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг у Миколаївській області, де ви зможете поспілкуватися з представниками Нацгвардії, Нацполіції та Державної прикордонної служби. Адреси![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)
- м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20;
- м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 1;
- м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 314;
- м. Баштанка, вул. Полтавська, 41;
- м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 1;
- м. Вознесенськ, вул. Соборності, 14.