Увага! Планові роботи!

Дата створення: 11:03 11.09.2019

В зв`язку з плановими ремонтними роботами 23 та 24 вересня з 08:30 до 17:00 буде припинено подачу електроенергії в смт.Доманівка по вулицях Осипенко, Суворова, Садова, Комарова.

Привітання з 90-річним ювілеєм!

Дата створення: 10:31 11.09.2019

11 вересня 2019 року, своє 90-річчя святкував житель села Олександродар - Антонюк Іван Лук’янович, який з радістю зустрічав гостей, дітей, онуків та правнуків  в своїй оселіПредставники  Доманівської громади привітали ювіляра з найкращими  побажаннями, міцного здоров’я,  благополуччя та довгих років життя.

Академія жіночого лідерства в рамках програми DOBRE

Дата створення: 20:31 06.09.2019

Гарні, розумні та чарівні жінки - представниці органів влади, громадські активісти Доманівської громади прийняли участь у триденному тренінгу Академії Жіночого Лідерства, організованої українським жіночим фондом в рамках програми Добре.

Верифікація діючих механізмів участі громадян у місцевому врядуванні

Дата створення: 11:49 03.09.2019

02 вересня 2019 року організаторами  конкурсу – Благодійна організація Благодійний Фонд «ЛАСКА», партнер програми DOBRE у Миколаївській області, проведено по Доманівській ОТГ верифікацію діючих механізмів участі громадян у місцевому врядуванні, для можливості відбору переможця серед заявок ОТГ.

Вересневий дзвоник кличе всіх до школи

Дата створення: 12:13 02.09.2019

День Знань — це особливе свято! Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого. Перший дзвоник — це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників, а також і для випускників, адже маленькі сьогодні вперше переступлять поріг незвичайної і дивної країни, де будуть навчатися протягом багатьох років. А випускники востаннє переживають сьогодні зустріч з першим шкільним дзвоником, бо через рік розлетяться, мов пташенята, по білому світу, щоб вчитися і працювати, щоб йти дорогами праці і звитяги, дорогами своїх батьків та дідів, і торуватимуть власні шляхи, щоб творити свою Державу.

Щирі вітання підприємцям Доманівської громади!

Дата створення: 16:07 30.08.2019

У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День підприємця і саме Вам, енергійним, ініціативним людям-підприємцям Доманівської громади адресуються слова вдячності. Ви зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяєте розвитку нашої громади, створюєте умови для власного добробуту та процвітання нашого селища.

День Знань!

Дата створення: 16:04 30.08.2019

1 вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

ЗАПРОШЕННЯ

Дата створення: 16:24 27.08.2019

Запрошуємо жителів Доманівської громади на зустріч з представниками БФ "ЛАСКА" для проведення верифікації діючих механізмів участі, які запроваджено у громаді. Зустріч відбудеться 02 вересня 2019р. о 09:30 год. в приміщенні селищної ради ( мала зала засідань).

Привітання секретаря селищної ради з Днем державного прапору та Днем Незалежності

Дата створення: 08:43 23.08.2019

Шановна громадо.