Дата: від до Скинути

До уваги користувачів, орендарів, власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), нерухомого майна розташованого на території Доманівської територіальної громади!

Доманівська  селищна рада  повідомляє про необхідність своєчасної  сплати земельного податку, орендної плати та податку на нерухоме майно.

11:26 19.07.2023

"Немаленькі люди"

Напередодні Дня молоді на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту ( МРІ, його молодіжної програми, зокрема), було реалізовано проект "Немаленькі люди".

10:38 19.07.2023

Проєкт «Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громади» - шлях до стійкості та розбудови

Сьогодні, 14 липня 2023 року, Доманівська селищна рада отримала від Міжнародної організації з міграції #IOMUkraine в партнерстві із Західноукраїнським ресурсним центром #ЗУРЦ, що фінансується Посольством Канади, технічне обладнання для збору та аналізу даних: ноутбук, вісім планшетів, сім-карти для них та ліцензійне програмне забезпечення.

14:53 14.07.2023

Прощання з загиблим воїном

Наш земляк, Надежко Вадим Вадимович, 03.04.1999 р.н., відданий Військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув 21 червня 2023 року  на Донецькому напрямку.

09:39 10.07.2023

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я інформує про запуск програми «Варто: підтримка ветеранського бізнесу»

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

15:10 07.07.2023

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей  Доманівської селищної ради

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей Доманівської селищної ради

На комісії з питань захисту прав дітей вирішили ряд питань: про позбавлення батьківських прав матері неповнолітніх дітей; неналежне виконання батьківських обов’язків багатодітними  матерями; затвердження індивідуальних планів дітей, що знаходяться на обліку служби у справах дітей.

15:02 07.07.2023

Переймаємо кращі практики

В рамках співпраці  з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) Gmbh  Доманівська селищна рада впроваджує  Проєкт «Центр соціально - психологічного розвантаження: як простір соціально-психологічної адаптації людей, які постраждали під час війни».

14:03 06.07.2023

Головний лікар КНП «Доманівська багатопрофільна лікарня» Доманівської селищної ради Лілія Гузенко інформує про хід медичної реформи

Так як на сьогодні в Україні  розпочато черговий етап медичної реформи, хочемо поінформувати вас про основні напрямки та перспективи роботи нашого медичного закладу – Комунального некомерційного підприємства «Доманівська багатопрофільна лікарня» Доманівської селищної ради в нових умовах.

16:32 05.07.2023