До уваги сімей військовослужбовців та учасників бойових дій!

Розпочато літнє оздоровлення учасників бойових дій, військовослужбовців, територіальної оборони та членів їх сімей, членів сімей загиблих (за наявності статусу). Бажаючі пройти оздоровлення звертайтеся до відділу соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради за адресою: селище Доманівка, вул. Центральна 55, кабінет №4.

15:02 14.06.2023

12 червня – Всесвітній день боротьби з дитячою працею

Всесвітній день боротьби з дитячою працею був встановлений рішенням Міжнародної організації праці (МОП). Ідея про внесення до календаря нової дати з’явилася в 1997 році після проведення заходів, присвячених боротьбі з найгіршими формами дитячої праці.

08:52 12.06.2023

До уваги жителів громади у Миколаївській області працює Південий регіональний центр координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

У Миколаївській області працює Південний регіональний центр координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими з метою реалізації прав військовослужбовців, які потрапили у полон або зникли безвісти під час захисту Батьківщини від збройної агресії російської федерації, а також членів їх сімей  та цивільних заручників.

13:09 07.06.2023

«Це біль, який ніколи не мине»: В Миколаївській ОВА поіменно згадали 19 дітей, які загинули внаслідок війни

З початком повномасштабного вторгнення з боку російської федерації Миколаївщина зазнала багато горя. Нещадний ворог забрав життя сотні наших людей, в тому числі й дітей…

09:34 05.06.2023

4 червня 2023 року визначено Днем вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Станом на ранок 2 червня 2023 року більше ніж 1476 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 484 дитини загинули та понад 992 отримали поранення різного ступеня тяжкості. На Миколаївщині загинуло 18 дітей.  19,5 тисяч українських дітей окупанти депортували.

08:09 04.06.2023