Дата: від до Скинути

Звернення Доманівського селищного голови  про виконання заходів безпеки у громаді

Звернення Доманівського селищного голови про виконання заходів безпеки у громаді

Шановні мешканці Доманівської громади! Не зважаючи на постійну загрозу ракетних ударів, ризик катастрофи в наслідок замінування рашистами Запорізької АЕС ніхто не реагує на сигнали повітряної тривоги. Не реагують навіть органи, які контролюють безпеку в громаді.

16:52 26.06.2023

Доманівська громада бере участь у проєкті «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні»

Доманівська селищна територіальна громада є реципієнтом проєкту  «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», який реалізується Європейським Союзом через Програму розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН).

16:05 22.06.2023

Проведено нараду з директорами закладів освіти Доманівської громади

Сьогодні, 22 червня 2023 року, Доманівський селищний голова Віктор Власюк провів нараду з директорами закладів освіти громади. Обговорили закінчення навчального року, досягнення і проблеми, підготовку закладів середньої, дошкільної та позашкільної освіти до нового навчального року.

16:02 22.06.2023

Кожна дитина має право на родину

У нашій громаді розпочав функціонувати Дитячий будинок сімейного типу на базі родини Писаренків Юрія Анатолійовича та Олени Валеріївни. Ця родина з початку повномасштабного вторгнення знайшла прихисток на території нашої громади. Згодом прийняли спільне рішення залишитися на постійне проживання в Доманівці та стати батьками для діток, які залишились без батьків, тобто створити  ДБСТ. Для досягнення такої важливої та цінної мети сім’я здолала не легкий шлях.

14:53 22.06.2023

Які послуги у сфері фондових ринків та цінних паперів доступні на Гіді?

Якщо ви хочете почати торгівлю на фондовому ринку, відновити обіг цінних паперів чи створити організацію професійних учасників ринку капіталів, переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідний сервіс. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.

11:48 22.06.2023

В Доманівській громаді реалізовується  Проект «Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громади»

В Доманівській громаді реалізовується Проект «Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громади»

У Доманівській селищній раді  проведено другий тренінг в рамках проєкту «Людський вимір: Ефективне управління за допомогою даних та залучення громад». Проєкт впроваджується  Міжнародною організацією з міграції (МОМ) IOMUkraine в партнерстві з «Західноукраїнським ресурсним центром»  та фінансується Урядом Канади.

16:36 20.06.2023

Нові послуги для ветеранів у ЦНАПах

Уряд розширив перелік послуг, які ветерани та їхні сім’ї  можуть отримати в ЦНАПах. Відтепер учасники бойових дій, їхні сім’ї, люди з інвалідністю внаслідок війни, а також родичі загиблих захисників і захисниць зможуть звернутися до ЦНАПу та отримати ще більше необхідних адміністративних послуг. Зокрема:

15:47 16.06.2023

Селищний голова Віктор Власюк поділився досвідом розвитку сільськогосподарської кооперації у Доманівській громаді

14 червня, Доманівський селищний голова Віктор Власюк  та спеціалісти селищної ради взяли участь у Форумі - експозиції «Продовольча безпека України: переробка та зберігання урожаю», який відбувся за ініціативи Сади Перемоги проєкту «Супровід урядових реформ в України» (SURGe, Support to Ukraine’s Reforms for Governance), що реалізується компанією Alinea International за фінансової підтримки Уряду Канади. У форумі взяли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Української аграрної конфедерації.

10:33 15.06.2023

Про запуск інформаційної кампанії про допомогу постраждалим від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я інформує про запуск Міністерством юстиції України інформаційної кампанії системи надання безоплатної правової допомоги для постраждалих від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства.

15:41 14.06.2023