Діагностичний візит експертної групи DOBRE

Дата створення: 17:25 17.07.2017

Сьогодні в Доманівській селищній раді, в рамках реалізації програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), відбувся діагностичний візит експертної групи DOBRE (Пшемислав Фенрих, Магдалена Братко та Оксана Колісник). Тематичні зустрічі з працівниками виконкому, які відповідають за надання житлово-комунальних послуг, економічний розвиток громади; представниками бізнес-підприємницького середовища та працівниками медичних установ Доманівки ... Як зробити так, щоби послуга дійшла до кожного мешканця? І чекати немає часу! Треба вже зараз про це подбати.... І це ще не все... День пролетів на одному подиху..... цікавий, надто насичений, надзвичайно корисний.

Запрошуємо Вас до діалогу!

Дата створення: 07:49 15.07.2017

День села Петропавлівка

Дата створення: 18:23 12.07.2017

Проект "Співпраця об'єднаних громад для участі громадськості в управління освітою"

Дата створення: 19:41 09.07.2017

В Україні стартував проект "Співпраця об'єднаних громад для участі громадськості в управління освітою", який упродовж наступних шести місяців реалізовуватиметься в українсько-польській співпраці Щецинським навчальним центром Фундації розвитку місцевої демократії, ГО "Інститут демократії ім. Пилипа Орлика" за співфінансування Фундації Міжнародної Солідарності. Учасниками його стали представники 7 об'єднаних територіальних громад із Черкащини, Миколаївщини та Дніпропетровщини.

В Доманівці розпочата робота з розробки Стратегії розвитку об`єднаної громади

Дата створення: 17:51 27.06.2017

В рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)" відбувся перший візит експертної групи. У ході зустрічі Доманівський селищний голова Олексій Дога, працівники апарату та виконавчого комітету обговорили шляхи формування ОТГ, потенціал громади та питання, які потрібно вирішити першочергово. Пшемислав Фенрих (Фундація розвитку місцевої демократії, Щецин, Польща), Оксана Колісник, Магдалена Братко (МГО “Інститут демократії імені Пилипа Орлика”, Черкаси, Україна) розповіли про етапи та особливості проведення діагностичного аналізу громади.

Зустріч Пшемислава Фенриха з освітянами Доманівської ОТГ

Дата створення: 17:45 27.06.2017

Пшемислав Фенрих (Фундація розвитку місцевої демократії, Щецин, Польща), Оксана Колісник, Магдалена Братко (МГО “Інститут демократії імені Пилипа Орлика”, Черкаси, Україна) зустрілися з освітянами Доманівської ОТГ, учасниками спільного польсько-українського проекту «Співпраця об’єднаних громад для участі громадськості в управління освітою».