Звернення селищного голови до батьків та вчителів

Дата: 14.03.2022 09:48

Війна заставила людей покинути рідні домівки. Багато сімей з дітьми знайшли прихисток в нашій громаді, але це тимчасово. Наші воїни сильні, мужні, незламні, відважно відстоюють кожен населений пункт. Орки не змогли просунутись по жодному напрямку. То ж дуже скоро на нашій землі запанує мир. Все, що нещадно зруйнував агресор, ми обов’язково відбудуємо. Наші діти сядуть за парти у світлих комфортних класах.

А поки що прошу Вас організувати навчальний процес дистанційно.

Батьки дітей, які тимчасово приїхали до рідних чи евакуювались з небезпечних регіонів, звертайтесь до директора школи села, в якому наразі знаходитесь. Вам нададуть пояснення, як максимально швидко та безболісно включити дитину в освітній процес.

Телефони директорів шкіл Доманівської громади:

• Ліцей «Успіх» ( Доманівська ЗОШ І-ІІІ ст № 1),  директор Богдан Віталій Вікторович  - 0662959528;
  • Ліцей «Перспектива» ( Доманівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), директор – Макогоненко Анатолій Анатолійович – 0666501913;
  • Ліцей «Лідер» (Маринівська ЗОШ І-ІІІ ст.), директор – Русило Світлана Миколаївна, 0671282719;
  • Кузнецівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені героя АТО Матвієнка А.В., директор Онищак Віктор Миколайович – 0959142065
  • Маринівська початкова школа, директор Лучик Людмила Іванівна – 0671282719.

Попіклуйтесь про своїх дітей. Їм теж важко і страшно. Заповніть їх час навчанням, корисними заняттями. Попереду світле, мирне життя.

Селищний голова                                          Віктор Власюк