Об’єднана територіальна громада

Обговорення Стратегії розвитку Доманівської громади в смт.Доманівка

Дата створення: 17:01 29.03.2018

29 березня 2018 року в смт.Доманівка об’єднаної територіальної громади у приміщенні селищної ради відбулося обговорення матеріалів проекту «Стратегія сталого розвитку Доманівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки». Секретар селищної ради Шульгіна Г.В. ознайомила присутніх з цілями розвитку громади, завданнями та перспективою їх вирішення. В обговоренні проекту стратегії взяли участь жителі громади Власюк В.Д., Осадчук Р.О., Поліщук Н.В., Тирпак П.С., Ільницький О.В., заступник голови райдержадміністрації Фалько Н.І., які наголосили, що завданням Стратегія має стати кроком до покращення умов проживання жителів громади в безпечному життєвому середовищі та підвищення якості життя сільського населення. Питання розвитку медичної галузі по наданню первинної медико-санітарної допомоги на території громади обговорено за участю головного лікаря комунального закладу Доманівського РЦ ПМСД  Подолян П.І. Свої думки щодо подальшого розвитку громади в сфері медицини висловили представники молодшого покоління.

Обговорення Стратегії розвитку Доманівської громади в с.Петропавлівка

Дата створення: 15:38 27.03.2018

27 березня 2018 року в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)" в с. Петропавлівка об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради у примішенні Петропавлівської школи відбулося обговорення матеріалів проекту «Стратегія сталого розвитку Доманівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки». Секретар селищної ради Шульгіна Г.В. ознайомила присутніх з цілями розвитку громади, завданнями та перспективою їх вирішення. Жителі громади обговорювали забезпечення населення водою,  питань ремонту доріг та організацію транспортного сполучення між населеними пунктами.

Дотація за молодняк ВРХ

Дата створення: 09:28 27.03.2018

«Кава з мером»

Дата створення: 17:10 26.03.2018

Саме таку назву мала зустріч, яка відбулася в Доманівській селищній раді 26 березня. Молоді активісти завітали на зустріч до селищного голови, щоб  у невимушеній неформальній обстановці познайомитися з діяльністю влади, обмінятися думками щодо можливих спільних ідей та майбутньої співпраці і дізнатися цікаві моменти роботи.   На заході були присутні селищний голова Олександр Дога, заступник селищного голови по виконавчій роботі Володимир Гулич, голова Молодіжної ради Ільницький Олег та школярі. Молодь мала можливість задати питання селищному голові та висловити власну думку щодо тем, які стосуються життя в Доманівці. Одними з основних питань було освітлення вулиць в нічний час, піднімалась проблема з бродячими собаками і обговорювалося «сміттєве» питання. Селищний голова пообіцяв, що ця зустріч – не остання!

Розвиваємо творчі здібності наших учнів та вихованців

Дата створення: 09:43 26.03.2018

23 березня 2018 року з метою патріотичного виховання, пошуку та підтримки обдарованих і талановитих дітей, художньо-естетичного виховання учнівської молоді в традиціях національної культурної спадщини був проведений І етап конкурсу дитячої творчості «Знай і люби свій край» та підведено підсумки.

23 березня 2018 року в с.Царедарівка відбулося обговорення матеріалів проекту «Стратегія сталого розвитку Доманівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки»

Дата створення: 19:38 23.03.2018

23 березня 2018 року в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)" в с.Царедарівка об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради у примішенні філії Царедарівського НВК відбулося обговорення матеріалів проекту «Стратегія сталого розвитку Доманівської об’єднаної територіальної громади на 2018-2026 роки». Секретар селищної ради Шульгіна Г.В. ознайомила присутніх з цілями розвитку громади, завданнями та перспективою їх вирішення. В обговоренні проекту стратегії взяли участь жителі громади Новосьолова Л.Г., Вєнц О.С., Ковенев Л.В., Млінцова В.В., Щербина О.В. щодо забезпечення населення водою,  питань ремонту доріг та організацію транспортного сполучення між населеними пунктами.

Консультації з громадськістю Доманівської селищної ради

Дата створення: 14:23 22.03.2018

Шановні жителі громади.

Проведено засідання XVII сесії Доманівської селищної ради першого скликання

Дата створення: 12:36 17.03.2018

16 березня у сесійній залі Доманівської селищної ради відбулося засідання чергової сімнадцятої сесії I скликання селищної ради. До порядку денного було включено 52 питання, всі було розглянуто та прийнято відповідні рішення. Одними з основних питань був звіт директора Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа I-III ст. №1- Центр дитячої та юнацької творчості» про надходження та використання коштів за 2017 рік, звіт про виконання бюджету Доманівської селищної ради за 2017 рік, а також про внесення змін до бюджету Доманівської селищної ради на 2018 рік. Розглянуто питання про співфінансування з місцевого бюджету проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році та прийнято ряд рішень з питань земельних відносин.