Об’єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Останні новини

В Доманівці зроблено капітальний ремонт дороги

Дата створення: 08:45 30.11.2017

Доманівська селищна рада реалізувала проект «Капітальний ремонт автодороги по вул.Первомайська в смт Доманівка Миколаївської області» на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 року №200 (зі змінами) «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад». Роботи виконані ФОП «Казарян А.Р.» , вартість проекту становить 789,472 тис.грн.

25 листопада у селищі Доманівка відбулася свічкова хода пам’яті з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів

Дата створення: 14:28 26.11.2017

25 листопада у селищі Доманівка відбулася свічкова хода пам’яті з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів. Представники трудових колективів, громадських організацій, учасників АТО та учнівської молоді пройшли із запаленими свічками центральною вулицею селища до пам’ятного знаку Жертв голодоморів де відбувся траурний мітинг. Зі словами засудження Геноциду українського народу звернулися голова райдержадміністрації Євгеній Осадчук, заступник голови районної ради Надія Мазалова, заступник Доманівського селищного голови Ірина Святченко. «Ми ніколи не забудемо жертв голодоморів, які безневинно стали жертвами тоталітарно – комуністичного режиму, пам'ять про них назавжди залишиться у наших серцях. Акт геноциду, як свідоме винищення українського народу визнаний багатьма країнами світу і ми про це пам’ятаємо», сказав Євгеній Осадчук. Молебень за жертвами голодоморів провів настоятель храму Олександра Невського ієромонах Антоній. В знак шани за жертвами голодоморів учасники траурного заходу після загальнодержавної хвилини мовчання поклали запалені свічки та квіти до підніжжя пам’ятного знаку.

90 річний ювілей відзначила ветеран праці Валентина Володимирівна Мацимох з Доманівки

Дата створення: 20:48 24.11.2017

24 листопада свій 90 річний ювілей відзначила ветеран праці Валентина Володимирівна Мацимох з Доманівки. Гамірно в затишному домі: гостей зустрічає привітна бабуся. Емоції переповнюють душу господині, адже зі словами привітань до ювілярки завітали перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, заступник Доманівського селищного голови Ірина Святченко, начальник загального відділу Ірина Міхенько та завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації Володимир Ронжин. Привітавши ювілярку, гості мали нагоду поспілкуватися з жінкою, якій довелося з гідністю пройти нелегкий життєвий шлях. Іменинниця пережила важкі часи двох голодоморів та румунсько-фашистську окупаційну владу 1941-1944року. Валентина Володимирівна юною пішла працювати, закінчила свою трудову діяльність у колгоспі ім. Котовського. Згадуючи своє життя у Шварцовому (колишній хутір Новий) ювілярка передала привіт своєму колишньому сусіду – учаснику бойових дій Дудару Анатолію Терентійовичу. На комплімент від гостей про чудовий вигляд, Валентина Володимирівна відповіла з посмішкою – це все завдяки моїм дітям, які мене доглядають і дбають про мене, адже моя сім’я - це моя гордість. Ювілярка виховала двох дітей, має 3 онуків та 2 правнуків. Шановна Валентино Володимирівно, живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї. Великого Вам Божого благословення!

Незвичайні пригоди гельмязівців у Доманівці

Дата створення: 10:27 24.11.2017

Не пройшло і 2 місяці з того часу, як ми святкували день народження Гельмязова разом із дружнім колективом доманівців, як охоча до пригод команда гельмязівців вирушила на гостину на Миколаївщину в уже відому нам Доманівку знайомитися з особливостями освітньо-культурного простору. За діда-прадіда повелося розпочинати будь-яку справу із благословення, тож обмінявшись хлібом на межі селища, тим самим скріпивши союз однодумців, взялися до справи. Програма візиту була така насичена заходами, що вдалося дух перевести аж увечері під час open space.

Пам’яті жертв голодомору

Дата створення: 15:39 23.11.2017

« Скорботна свічка пам’яті святої».

День Гідності і Свободи

Дата створення: 10:09 22.11.2017

21 листопада — День Гідності і Свободи 

Доманівка зустрічає делегацію Гельмязівської сільської ради Золотоніського району Черкаської області

Дата створення: 12:42 21.11.2017

Сьогодні Доманівка зустрічає делегацію Гельмязівської сільської ради, Золотоніського району, Черкаської області. Візит з обміну досвідом здійснюється в рамках співпраці між Доманівською селищною радою та Гельмязівською сільською радою та завдяки участі в польсько-українському проекті "Співпраця об'єднаних громад для участі громадськості в управлінні освітою". Гості зустрілися з  Доманівським селищним головою та відвідали заклади освіти Доманівської ОТГ.

Про участь Доманівської селищної ради у проекті «Застосування евалюації в процесі ефективного управління об’єднаною громадою»

Дата створення: 09:35 21.11.2017

20 листопада 2017 року представники Доманівської селищної ради взяли участь в заключній конференції, яка проходила в м. Києві та являла собою підбиття підсумків впровадження проекту під назвою «Застосування евалюації у процесі ефективного управління об’єднаною громадою». Проект співфінансований з програми «Підтримка демократії», яка фінансується в межах польської програми співробітництва з метою розвитку Міністерства закордонних справ РП у 2017 року і Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

Засідання робочої групи з стратегічного планування розвитку громади

Дата створення: 17:16 18.11.2017

17 листопада в Доманівській селишній раді відбулось друге засідання робочої групи з стратегічного планування розвитку громади. Експертна група DOBRE (Пшемислав Фенрих, Магдалена Братко та Оксана Колісник) зустрілась з керівництвом ОТГ та активістами громади, відвідали Доманівську ЗОШ №2, розповіли про проведену Діагностику стану громади, розібрали СВОД-аналіз, визначились з баченням розвитку ОТГ. Під час майстерні інноваційно працювали зі списком проблем та можливостей, сформулювали пріоритетні напрямки розвитку, визначили переможців конкурсу малюнків. І ще багато- багато….ідей, вражень, емоцій, дарунків, можливостей...декілька загроз, трішки скептису...ТА ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! Заходи стали можливими завдяки участі в реалізації програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).