Об’єднана територіальна громада

Останні новини

ЗУСТРІЧ З ВІДОМИМ ЖУРНАЛІСТОМ,ТЕЛЕРАДІОВЕДУЧИМ,РЕДАКТОРОМ ТА МЕДІАЕКСПЕРТОМ АНДРІЄМ КУЛИКОВИМ

Дата створення: 15:56 31.05.2018

Доманівська селищна рада запрошує Вас та Ваш колектив на захоплюючу зустріч з відомим журналістом, теле-, радіоведучим, редактором та медіа-експертом Андрієм Куликовим. Ви зможете особисто поспілкуватися з відомим журналістом, задати йому питання , отримати поради та взяти участь у майстер-класі та прямому ефірі з Андрієм Вікторовичем. Захід відбудеться 01 червня 2018 року у приміщенні Творчого простору Доманівки «ПораДій» (приміщення колишнього кінотеатру «Союз»), початок о 10.00.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА В ДОМАНІВСКІЙ ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Дата створення: 21:37 25.05.2018

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято останнього дзвоника. В п’ятницю, 25 травня останній дзвоник пролунав для школярів нашої громади.. Для більшості він сповістив про початок літніх канікул, іншим нагадав про те, що настала хвилююча мить прощання зі шкільною родиною.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА У ДОМАНІВСЬКОМУ НВК ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Дата створення: 21:24 25.05.2018

Із квітами та усмішками на обличчях у передчутті канікул на свято Останнього дзвоника прийшли школярі Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради.

Свято останнього дзвоника в Царедарівскій філії Доманівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Дата створення: 21:05 25.05.2018

Ось і настало довгоочікуване свято, якого немає в жодному календарі, але чекає на нього не тільки кожен учень, але й їх батьки. Літо – пора канікул, веселощів та радості. І починається воно, як завжди, з веселого, жвавого та цікавого Свята останнього дзвоника. Цього року в Царедарівській філії Доманівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №1, він продзвенів для учнів та учителів!

Відбулася ХХ сесія I скликання

Дата створення: 18:33 24.05.2018

23 травня 2018 року відбулася ХХ сесія Доманівської селищної ради першого скликання на якій було розглянуто ряд важливих питань та питання, які стосуються освітянської галузі. Схвалено рішення «Про реорганізацію Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради Миколаївської області шляхом перетворення у «Доманівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1» Доманівської селищної ради Миколаївської області», яке підтримали більшість депутатів. Також на сесії обговорено питання про реорганізацію Доманівського навчально-виховного комплексу «Доманівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 – Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради Миколаївської області шляхом перетворення в заклад загальної середньої освіти Доманівський ліцей «Успіх» Доманівської селищної ради Миколаївської області. За пропозицією директора Богдана В.В, та з метою його досконалого вивчення, питання було знято з розгляду.

21 травня відбувся круглий стіл з директорами шкіл

Дата створення: 16:47 21.05.2018

Сьогодні, 21 травня відбувся круглий стіл в рамках проекту «Розвиток культури поводження з відходами у молодих лідерів», що реалізується за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні, з метою впровадження конкурсу «Життя без сміття» в Доманівській об’єднаній територіальний громаді, зібралися для обговорення правил конкурсу та плану дій, щодо забезпечення його реалізації координатор проекту Пронін Дмитро, заступник по виконавчій роботі Гулич Володимир, директори та  завідувачі загальноосвітніх  шкіл Доманівської ОТГ та методист відділу освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної ради Арматраут Галина.

На Херсонщині пройшов туристичний хаб «Розвиток туризму в умовах нових громад»

Дата створення: 09:58 21.05.2018

17-18 травня на Херсонщині, на базі виноробного господарства князя П.М.Трубецького, відбувся туристичний хаб для об'єднаних громад «Розвиток туризму в умовах нових громад». Захід зібрав 300 учасників, серед яких представники 75 об'єднаних громад з семи областей України, представники проектів міжнародної технічної допомоги, туристичного бізнесу, регіональних та центральних органів влади.

Вишиване диво України

Дата створення: 11:21 17.05.2018

Щороку в третій четвер травня наша країна святкує  День  вишиванки. У 2015 році Зеленоярська школа започаткувала проведення районного фестивалю вишиванки.