Об’єднана територіальна громада

Шановні жителі Доманівської селищної ради!

Дата створення: 15:48 16.03.2018

Шановні жителі Доманівської селищної ради! Запрошуємо Вас долучатися до громадських консультацій, обговорення Стратегії сталого розвитку Доманівської об’днаної територіальної громади Миколаївської області 2018-2026 роки.

Робота над стратегічним планом розвитку Доманівської ОТГ

Дата створення: 16:43 15.03.2018

14-15 березня в Доманівці відбулась V завершальна сесія зі стратегічного планування розвитку  Доманівської ОТГ на 2018-2026 роки.

Представники Доманівської селищної ради на медійному марафоні «Рівність у політиці» у м.Дніпро

Дата створення: 13:44 14.03.2018

Представники Доманівської селищної ради відвідали медійний марафон, на тему гендерної рівності у політичній сфері у м. Дніпро. Медійний марафон приурочений темі рівного доступу до участі в політиці на всіх рівнях. У рамках події були проведені заходи, спрямовані на заохочення публічного діалогу стосовно переваг гендерної рівності в політиці.

Співає юність України!

Дата створення: 12:04 13.03.2018

В Доманівському  Будинку дитячої творчості проведено І етап обласного  конкурсу вокальних ансамблів «Співає юність України!». Це один із авторитетних дитячих та юнацьких конкурсів мистецтв, що ставить за мету вдосконалення виконавських традицій, використання можливостей пісенної спадщини у національно – патріотичному вихованні підростаючого покоління, виявлення та заохочення нових талантів.

Дорогі жінки!

Дата створення: 11:15 07.03.2018

Нещодавно у Доманівці своє славне 95-річчя відсвяткувала Коновалова Валентина Іванівна

Дата створення: 17:18 06.03.2018

Нещодавно у Доманівці  своє славне 95-річчя відсвяткувала чуйна мати, ласкава бабуся, добра пра- й прапрабабуся Коновалова Валентина Іванівна. Велике сімейство бабусі налічує 2 дітей, 4 онуків, 4 правнуків та 3 праправнуків!

Олександр Дога, Лілія Атнажева та Сергій Штурхецький окреслили напрями подальшої співпраці

Дата створення: 14:51 06.03.2018

Розвиток громади потребує нових ідей та нових підходів. Про це,зокрема,йшлося під час зустрічі з Доманівським селищним головою Олександром Догою,менеджером проекту DOBRE, Лілією Атнажевою та експертом Сергієм Штурхецьким. Обговорені були практичні заходи щодо написання проектів,впровадження адмінпослуг нового рівня,механізмів бюджету участі та низка інших питань. Під час зустрічі було висловлено подяку Святченко Ірині Константинівні за значний внесок та активну співпрацю у впровадженні проектної діяльності спільно з БФ «ЛАСКА» в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Напередодні, 5 березня, експерт Сергій Штурхецький зустрічався із посадовцями ОТГ, лідерами громадських організацій. А вже наступного дня , після окреслення плану дій із головою громади відбулася зустріч їз старшокласниками Доманівки. Діти вчилися у групах створювати нарис проекту бюджету участі, який потім захищали і обґрунтовували свою думку. Затверджували орієнтований бюджет, конкретизували,робили короткий опис,визначали назву проекту. День виявився насиченим,томум ще пізніше відбулась зустріч Молодіжної ради і обговорились питання щодо впровадження посилення участі у суспільному житті громади.

Дата створення: 10:18 06.03.2018

Представники освіти та апарату селищної ради взяли участь у прес-конференції ,яка відбулась 5 березня 2018 р. у м. Миколаєві. Тема заходу: «Серйозний виклик для ОТГ: як оптимізувати сільську шкільну освіту та підвищити її якість?». На обговорення виносились основні питання про оптимізацію витрат сільської освіти. Зверталась  увага на те,як налагодити ефективне управління освітою в ОТГ.