Об’єднана територіальна громада

Секторальна децентралізація. Культура перезавантаження

Дата створення: 15:44 17.11.2017

16 листопада 2017 року в рамках реалізації U – LEAD з Європою « Програма для України – розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку», відбувся  семінар  у форматі workshop для керівників структурних підрозділів, спеціалістів з питань культури міських /селищних/  сільських рад ОТГ Миколаївської області, на тему :                               « Секторальна децентралізація. Культура перезавантаження»

Всеукраїнський конкурс «Учитель року»

Дата створення: 13:51 17.11.2017

На Доманівщині розпочався Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2018»

І (районний) етап XVІІ Спортивних ігор серед школярів загальноосвітніх шкіл із настільного тенісу на Доманівщині

Дата створення: 13:45 10.11.2017

10 листопада 2017 року районним методичним кабінетом Доманівського освітнього центру, відділами освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної  ради та Мостівської сільської ради на базі  Доманівського НВК проведено  спільно І (районний) етап XVІІ Спортивних ігор серед школярів загальноосвітніх шкіл із  настільного тенісу, у яких взяли участь 8 команд, а саме:  Доманівського НВК, Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Богданівської, Кузнецівської, Маринівської, Прибузької, Сухобалківської ЗОШ І-ІІІ ст., Мостівського НВК. За результатами змагань І місце посіла  команда Кузнецівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Онищак В.М., вчитель Швець А.В.), ІІ місце – команда Прибузької ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Костомаха В.М., вчитель Шукост І.П.), ІІІ місце - команда Маринівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Русило С.М., вчитель Дереш М.В.).  У заході взяли участь 35 чоловік.

І (районний) етап XVІІ Спортивних ігор серед школярів загальноосвітніх шкіл із шахів на Доманівщині

Дата створення: 11:39 10.11.2017

10 листопада 2017 року районним методичним кабінетом Доманівського освітнього центру, відділами освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної  ради та Мостівської сільської ради на базі  Доманівської дитячо-юнацької спортивної школи проведено  спільно І (районний) етап XVІІ Спортивних ігор серед школярів загальноосвітніх шкіл із  шахів, у яких взяли участь 5 команд, а саме:  Доманівського НВК, Доманівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Богданівської, Кузнецівської, Мостівського НВК. Склад команди – 2 хлопця, 1 дівчина. За результатами змагань І місце посіла  команда Доманівського НВК (директор Богдан В.В., вчитель Міхенько А.С.), ІІ місце – команда Мостівського НВК (директор Чорний С.В, вчитель Шуляченко С.В.), ІІІ місце - команда Кузнецівської ЗОШ І-ІІІ ст. (директор Онищак В.М., вчитель Швець А.В.).  У заході взяли участь 25 чоловік.

Молодіжний форум «ДОБРЕ ДІЙ»

Дата створення: 13:31 09.11.2017

1-3 листопада в Миколаєві в рамках програми DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» відбувся Молодіжний форум «ДОБРЕ ДІЙ» для представників об'єднаних територіальних громад з Миколаївської та Херсонської областей - ініціативної молоді 16-35 років, яка зацікавлена і готова змінювати свої громади на краще. Представники Доманівської громади Світлана Матвєєва, Людмила Блідар, Олена Гилко та Анна Чумак мали змогу послухати та надихнутися чудовими розповіддями спікерів, а також підвищити свої навички в створенні та написанні проектів. Програма форуму: презентації кращих практик роботи з молоддю та молодіжних проектів, інтенсивне навчання, майстерня проектного менеджменту, методи реалізації власних ідей – як перейти від ідеї до дії, лайфхаки побудови команди – залучення аудиторії та основи комунікації. А в останній день форуму директор програми DOBRE Беррі Рід особисто вручив кожному учаснику сертифікати! Що в результаті отримає наша громада? Учасників зібрання вчили як згенерувати потік ідей, як оформити свою ідею в проект. І найголовніше - кращим проектам нададуть фінансову підтримку для реалізації ідей в розмірі 10 тисяч доларів! Тільки лінивий не отримає цього фінансування. Молодь Доманівки готова працювати над тим, щоб змінювати свою громаду на краще! Кожен має право на думку, кожен має право її висловити і отримати підтримку.

Доманівська ОТГ працює по стратегічному плануванню розвитку громади

Дата створення: 09:11 01.11.2017

Розробка Стратегії розвитку об`єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради стала можливою завдяки участі в програмі "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).