Об’єднана територіальна громада

Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств від держави

Дата створення: 14:42 20.06.2018

Звертаємо Вашу увагу, що поточного року Урядом впроваджено в дію нову бюджетну програму «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств», на фінансування якої в державному бюджеті передбачено 1 млрд. грн.

Про скликання ХХІ сесії Доманівської селищної ради першого скликання

Дата створення: 13:25 19.06.2018

Доманівська селищна рада доводить до відома депутатів селищної ради, старост та населення, що відповідно до статей 42,46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 22 червня 2018 року о 10 годині відбудеться  ХХІ сесія селищної ради першого скликання.

До уваги громадян!

Дата створення: 08:07 18.06.2018

Шановні медичні працівники!

Дата створення: 15:06 15.06.2018

Від щирого серця зі словами вдячності вітаю із професійним святом – Днем медичного працівника.

Щоденна робота по благоустрою на території громади

Дата створення: 14:02 15.06.2018

Турбота про чистоту і благоустрій громади – справа кожного мешканця. Тому, з метою поліпшення санітарного стану території Доманівської громади щоденно  працівники по благоустрою при Доманівській селищній раді проводять прибирання території. Здійснюють обкос трави на прилеглих територіях загального користування для покращення загального естетичного вигляду селища, проводяться роботи з впорядкування сміттєзвалища та підтримують чистоту на дитячих майданчиках.

Відбулося засідання робочої групи з питань стратегії розвитку Доманівської ОТГ

Дата створення: 13:48 15.06.2018

15 червня 2018 року відбулося засідання членів робочої групи з підготовки Стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради для підсумкового обговорення  Стратегії розвитку ОТГ і подальшого винесення на розгляд сесії.

Відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради

Дата створення: 13:17 14.06.2018

13.06.2018 року відбулося спільне засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, фізичної культури, молоді та спорту  і з питання планування, бюджету, фінансів, соціально - економічного розвитку та управління комунальною власністю за участю Доманівського селищного голови Доги О.О., голови райдержадміністрації Осадчука Є.Л., в. о. головного лікаря Сорокіної  І.А. та представників селищної ради. В ході засідання були обговорені питання щодо перспективи нового будівництва амбулаторії загальної практики - сімейної медицини та розглядались клопотання керівників закладів освіти.

Дата створення: 09:10 14.06.2018

Завтра, 15.06.2018, о 10-й  годині в залі засідань селищної ради  (смт. Доманівка, вул. Центральна, 48) відбудеться засідання членів робочої групи з підготовки Стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади Доманівської селищної ради для підсумкового обговорення  Стратегії розвитку ОТГ і подальшого винесення на розгляд сесії.

Купатись ЗАБОРОНЕНО!

Дата створення: 16:46 13.06.2018

Відповідно до рішення виконавчого комітету Доманівської селищної ради «Про заборону купання на водних об’єктах, що розташовані на території Доманівської сільської ради» № 96 від 05.06.2018 р. усі водоймища на території громади визнані непридатними для купання людей, у зв’язку з тим, що вони не відповідають вимогам «Правил охорони життя людей на водних об’єктах України», затверджених наказом МНС №272 від 03.12.2017.