Об’єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Останні новини

У ЗОНІ АТО ЗАГИНУВ БОЄЦЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДОБРОВОЛЬЧОЇ АРМІЇ ЗЕЛЬМАНОВИЧ ВІКТОР ІГОРОВИЧ

Дата створення: 08:55 12.12.2017

Зі скорботою у серці повідомляємо, що 10 грудня 2017 року, під час захисту суверенітету України в зоні проведення антитерористичної операції біля населеного пункту Мар'їнки Донецької області, загинув уродженець селища Доманівка 25-річний Зельманович Віктор Ігорович.

Реалізація проекту "Закупівля екскаватору БОРЕКС 2201" для КП "Доманівське"

Дата створення: 10:21 08.12.2017

Доманівська селищна рада реалізувала проект «Закупівля  транспортного засобу спеціального призначення (екскаватор) для комунального підприємства "Доманівське" Доманівської селищної ради"  на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 року №200 (зі змінами) «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад». Придбано через відкриті торги Екскаватор марки "Борекс 2201" з щелепним навантажувачем у ТОВ "Укравтозапчастина" , вартість проекту становить 870,000 тис.грн.

В Доманівській ОТГ визначено Індекс Спроможності Місцевої Влади

Дата створення: 11:56 07.12.2017

6 грудня програмний спеціаліст програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" DOBRE Наталія Сафронова презентувала результати здійснення вимірювання індексу спроможності місцевої влади ( ІСМВ ) Доманівської селищної ради, який оцінює спроможність та діяльність органів місцевого самоврядування.

Форум DOBRE BOOST МИКОЛАЇВ - сталий місцевий економічний розвиток

Дата створення: 11:36 05.12.2017

Упродовж двох днів, а саме 30 листопада та 1 грудня 2017 року в Миколаєві посадові особи Доманівської ОТГ взяли участь у форумі DOBRE BOOST «Нові можливості економічного розвитку для об’єднаних територіальних громад». Разом з представниками ще 7-ми громад Миколаївської області Доманівська ОТГ отримала знання про сталий місцевий економічний розвиток, різноманітні практичні інструменти його втілення. Окрім того, учасників навчали визначати економічний потенціал своїх громад, як започаткувати бізнес у громаді, залучити інвестора та забезпечити фінансову стабільність для розвитку території.

II Всеукраїнський форум об'єднаних громад

Дата створення: 12:11 04.12.2017

Заступник голови Доманівської селищної ради Ірина Святченко та керуючий справами Ірина Соловей представляють Доманівську ОТГ в м. Києві на II Всеукраїнському форумі об'єднаних громад "Ініціативи, що змінюють життя". Президент України, Голова Верховної Ради, Прем'єр - міністр України, Віце-прем'єр-міністр- Міністр регіонального розвитку! І це ще не повний перелік поважних спікерів! "Ми з вами одна команда!" – заявив Президент України Петро Порошенко, відкриваючи II Форум об’єднаних громад у Києві. Серед кроків, які держава запланувала на наступний рік, щоб підтримати процес децентралізації: відкритий облік земель сільськогосподарського призначення до кінця 2018, збільшення місцевих бюджетів за рахунок, зокрема, 5% відрахування від ренти за користування надрами, запровадження податку на виведений капітал на 1 січня 2019, продовження мораторію на перевірки малого бізнесу, створення несилового державного бюро фінансових розслідувань замість «маскі шоу» тощо. «Завдяки децентралізації, представники місцевої влади перетворилися із слухняних прохачів на сильних, відповідальних лідерів своїх громад. Саме такі люди і потрібні державі», - зазначив Президент Порошенко.

Мобільний сервісний центр МВС

Дата створення: 10:34 04.12.2017

Виїзд мобільного сервісного центру МВС до селища Доманівка відбудеться у середу 06 грудня 2017 року. Початок прийому громадян з 10:30 за адресою: смт.Доманівка, вул.Центральна, 48 біля адмінбудівлі Доманівської селищної ради. Запрошуємо Вас

40 -й ювілей Новоолександрівського НВК

Дата створення: 09:44 30.11.2017

Заступник селищного голови, Святченко Ірина, начальник відділу освіти, молоді та спорту Тихолаз Олександра та головний спеціаліст відділу освіти Ірина Цехоцька від імені Доманівського селищного голови Доги О.О. привітали педагогічний та учнівський колективи Новоолександрівського НВК з нагоди 40-го ювілею з дня заснування