Заряджені гідністю та жагою свободи!

День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада згідно з указом президента України №872/2014 від 13.11.2014 року. Цей день установлено «з метою збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору».

09:22 21.11.2023

Шановні аграрії!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства! Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання. Міцного здоров’я вам, миру, злагоди, невичерпних життєвих сил і нових здобутків! Хай під мирним небом України щедро родять ниви, у родинах панує достаток і благополуччя, а в серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

00:14 19.11.2023

Підтвердилась страшна звістка….

09 листопада 2023 року, на Херсонському напрямку отримав поранення не сумісні з життям, ТЕСЛЮК Максим Анатолійович, 26.01.1991 р.н.

11:44 18.11.2023

Відбувся І тур відкритого Чемпіонату Одеської області з гандболу

28 жовтня 2023 року в м.Овідіополь Одеської області відбувся І тур відкритого Чемпіонату Одеської області з гандболу серед юнаків 2014 року народження і молодші. У вище названих змаганнях беруть участь вихованці відділення гандболу Доманівської ДЮСШ, тренер Дашко В'ячеслав, а також команди - КДЮСШ м.Чорноморськ ( дві команди), КДЮСШ м.Овідіополь, с.Шабо. Далі буде...

09:54 07.11.2023

Черговий тур Чемпіонату Миколаївської області з футболу

31 жовтня, на спортивному майданчику Доманівської ДЮСШ відбувся черговий тур Чемпіонату Миколаївської області з футболу серед дитячо-юнацьких команд сезону "осінь - весна". Футбольна боротьба відбулася серед команд футболістів Доманівської ДЮСШ, тренери Дерев'янко Ігор і Туровський Григорій та ДЮФК "Сокіл" з м.Вознесенськ. Це наймолодша вікова категорія , хлопчики 2015-2016 років народження.

09:52 01.11.2023

Сьогодні Доманівська громада відзначила 79 річницю визволення України від фашистських загарбників в роки Другої світової війни. Урочисті заходи відбулися біля стели Захисників Вітчизни.

10:04 28.10.2023