Об’єднана територіальна громада

ЗУСТРІЧ З ФАХІВЦЯМИ ПРОГРАМИ «ДОБРЕ»

Дата створення: 09:31 16.05.2018

15 травня в Доманівській селищній раді в кабінеті селищного голови була проведена зустріч з фахівцями програми «ДОБРЕ»: програмним спеціалістом Наталією Сафроновою, фахівцями Ігорем Тютюшкіним та Ангелою Бочі на якій був презентований «Звіт з оцінки управління фінансами» та «План дій з управління фінансами Доманівської громади».

Шановні мешканці Доманівської громади!

Дата створення: 18:23 11.05.2018

УРОЧИСТИЙ МІТИНГ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата створення: 12:55 10.05.2018

9 травня у селищі Доманівка проведено урочистий  мітинг біля Меморіального комплексу «Братська могила» з нагоди відзначення 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У СЕЛАХ ПЕТРОПАВЛІВКА ТА ОЛЕКСАНДРОДАР ПРОЙШОВ РЯД ЗАХОДІВ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата створення: 11:51 10.05.2018

Урочистий мітинг відбувся біля пам’ятника загиблим воїнам, квіти і безмірна вдячність тим, хто поліг у Другій світовій війні у боротьбі з нацизмом. Вшанували пам‘ять загиблих   хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника .

У с.Царедарівка та с.Копані ПРОЙШОВ РЯД ЗАХОДІВ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ І ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Дата створення: 11:40 10.05.2018

Кожне село Доманівської громади втратило у Другій Світовій війні багато жителів: як із числа військових, так і серед мирного населення. Лік загиблим та зниклим безвісти йде на сотні.

«Перша хвилина миру»

Дата створення: 09:45 09.05.2018

8 травня в День примирення та пам'яті пройшов захід «Перша хвилина миру» на якому  жителі селища Доманівка  запалили свічки та лампадки – символи жертовності і віри біля Стели загиблим воїнам, щоб вшанувати всіх ветеранів - живих і полеглих, які винесли на своїх плечах тягар війни, пережили окупацію та пекло концтаборів, піднімали з руїн країну, рідне селище, згадати тих, хто віддав своє життя заради свободи, заради майбутнього – дітей, онуків, правнуків, всіх наступних поколінь. Вшанували пам'ять полеглих у Другій світовій війні земляків хвилиною мовчання. Жертва, яку принесли наші діди та прадіди - безцінна.

У районному Будинку культури пройшов концерт до Дня Перемоги

Дата створення: 15:06 08.05.2018

Представники селищної ради взяли участь  в урочистостях з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ У ДОМАНІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата створення: 16:53 07.05.2018

При Доманівській селищній  раді працюють техпрацівники по благоустрою території. Вони цілий рік відповідають за благоустрій території громади, за утримання належного санітарного стану місць загального використання, а саме: обкошують   бур’яни, прибирають дитячі майданчики, проводять побілку території, впорядковують пам’ятні місця, підмітають алеї, проводять санітарну обрізку  дерев, прибирають  сніг, тощо. Завдяки нелегкій роботі цих людей територія нашої громади завжди прибрана та охайна. Вони кожного дня ідучи на роботу, не дивлячись на  палюче сонце і зимову негоду, яка частенько лютує, працюють на благо громади.