Об’єднана територіальна громада

В Доманівці запроваджують заходи з енергозбереження

Дата створення: 11:35 31.10.2017

У рамках реалізації проекту CLEEN: Енергоефективність та створення коаліцій на місцях Фонд розвитку громади селища Доманівка взяв участь у конкурсі міні грантів, реалізувавши місцеву ініціативу «Економія повинна бути економною. Підвищення рівня розуміння актуальності впровадження енергозберігаючих заходів для закладів соціальної сфери, розташованих на території Доманівської ОТГ». Під час реалізації проекту проведено аналіз витрат на енергоносії по закладам соціальної сфери Доманівскої ОТГ, Доманівського району. Результати аналізу запрезентовано на фокус-груповому дослідженні з представниками керівного складу органів місцевого самоврядування. Після дослідження проведено пробний енергоаудит Доманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 залученим сертифікованим спеціалістом. Разом з узагальненими результатами енергоаудиту випрацьовано рекомендації стосовно запровадження заходів з енергозбереження для закладів соціальної сфери та побутових споживачів.

Патріотична година «Ми пам'ятаємо, Вас визволителі»

Дата створення: 11:29 27.10.2017

Напередодні Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників в читальному залі  Доманівської публічної ї бібліотеки, проведено патріотичну  годину «Ми пам'ятаємо, Вас визволителі» для учнів 7-х класів,  Доманівської ЗОШ І -  ІІІст.№2 разом з бібліотекарем шкільної бібліотеки Славітінською Світланою Володимирівною .  Цей день відзначається 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної території України, згідно Указу Президента України «Про день визволення України від фашистських загарбників» з метою вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні.

конференції "Стратегічний розвиток та інвестиції"

Дата створення: 11:24 27.10.2017

До столиці з'їхалися  представники ОТГ- учасники Програми DOBRE - щоб взяти участь у конференції "Стратегічний розвиток та інвестиції", обмінятися позитивним досвідом, а, може, навіть знайти інвесторів для реалізації своїх проектів. Можливості, які відкриваються перед громадами, - безмежні. Варто лише навчитися їх помічати та використовувати!

Доманівська ОТГ взяла участь у першому Форумі регіонального розвитку

Дата створення: 11:23 23.10.2017

Доманівська ОТГ взяла  участь

І (районний) етап XVІІ Спортивних ігор серед школярів загальноосвітніх шкіл з футболу на Доманівщині

Дата створення: 16:38 20.10.2017

І (районний) етап XVІІ Спортивних ігор серед школярів

Доманівка розпочала роботу з стратегічного планування розвитку громади

Дата створення: 14:42 19.10.2017

Доманівка розпочала роботу з стратегічного планування розвитку громади. З нами працюють експерти Пшемислав Фенрих та Оксана Колісник. Зустріч стала можливою завдяки участі в програмі "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE)

Доманівка отримала статус: "Почесний партнер програми "DOBRE "

Дата створення: 08:54 19.10.2017

Доманівська громада отримала статус: "Почесний партнер програми " Децентралізація приносить кращі результати та ефективність "DOBRE".

Шановні доманівці та гості району!

Дата створення: 09:07 12.10.2017