Стартував перший тур Чемпіонату дитячої ліги з волейболу "GORGONA -2010"

Дата: 10.04.2024 11:54

6-7 квітня 2024 року в м.Кропивницький Кіровоградської області стартував перший тур Чемпіонату дитячої ліги з волейболу "GORGONA -2010" серед дівчат 2010 року народження і мол. команд України. У змаганнях взяли участь такі команди: ДЮСШ м.Новоархангельск , м.Бобринець, Горгона -2010, Горгона-2011 м.Кропивницький Кіровоградської області, ДЮСШ-1 м.Миколаїв, ДЮСШ с.Доманівка, "Гіпаніс" м.Первомайськ Миколаївської області. Доманівська ДЮСШ була представлена командою волейболісток с.Маринівка ( учні Маринівського ліцею " Лідер" Доманівської селищної ради), тренер- наставник Карпінець Василь. В результаті зіграних ігор та таблиці результатів наші дівчатка показали гарний результат, наполегливість та "характер", хоча було стартове хвилювання, адже більшість команди брали вперше участь у змаганнях такого рівня. Дуже сподобалася гостинність організаторів змагань і всі з нетерпінням чекають другого туру, який відбудеться 20-21 квітня. Поїздка на змагання І туру ( всі наступні, також, проходитимуть в м.Кропивницький) стала можливою завдяки батькам наших гравчинь, а саме: Третякову В.В., Пацалі О.Ю., які забезпечили транспорт, а, також, ПП Зозулинському О.В., який оплатив стартовий внесок за участь у змаганнях. Далі буде...