Оголошення!

Дата: 05.04.2024 11:26

Фото без описуДоводимо до відома громадян, які отримували рішення сесії селищної ради до 2015 р.,  про передачу земельних ділянок у власність чи користування в межах селища Доманівка за адресами:

вул. Вознесенська;

вул. Авторемонтників;

- вул. 228 Стрілкової Дивізії;

- вул. Енергетиків;

вул. Північна;

- вул. Пушкінська;

вул. Зеленоярська  про необхідність звернутися в селищну раду до відділу економіки, розвитку сільських територій та земельних відносин щодо впорядкування документів на земельні ділянки.

Вказані  рішення втратили чинність з 27.05.2017 року відповідно до  ЗУ № 497-УIII від 02.06.2015 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення складу, змісту та порядку погодження документації із землеустрою»(п. 2 Розділу II. Прикінцеві та перехідні положення): прийняті і не виконані до набрання чинності цим законом рішення органів виконавчої влади або місцевого самоврядування про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо створення нових та впорядкування існуючих землеволодінь.

Пропонуємо всім  бажаючим звернутися до селищної ради та тимчасово отримати ділянки для городництва, так як відповідно Генерального плану земля запроектована для житлової  садибної забудови.