Об’єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Останні новини

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата створення: 10:51 14.08.2018

На Миколаївщині успішно тривають системні та комплексні заходи щодо поетапного переходу військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

До уваги жителів району! Миколаївська область переходить на цифрове телебачення!

Дата створення: 09:43 13.08.2018

Україна у цьому році повністю переходь на цифрове мовлення, у зв’язку з чим припиняється транслювання загальноукраїнських каналів аналоговим способом.

До уваги жителів громади!

Дата створення: 09:31 13.08.2018

31 серпня поточного року спливає термін другого етапу подання фізичними особами копій відповідних документів до селищної ради для нарахування дотації за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в уставленому порядку молодняку великої рогатої худоби до 13 місячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб.

09 серпня 2018 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Доманівської селищної ради

Дата створення: 13:05 10.08.2018

Під час засідання виконавчого комітету Доманівської селищної ради, яке відбулося під головуванням Доманівського селищного голови Доги О.О., члени виконавчого комітету розглянули ряд питань що стосуються безпосередньо життєдіяльності громади.

УВАГА! КОНКУРС НА КРАЩИЙ ЛОГОТИП ТА СЛОГАН ГРОМАДИ

Дата створення: 11:47 10.08.2018

Важливим елементом візуального сприйняття громади є його логотип, який відображає унікальні особливості регіону та вирізняє місцевість від сотень інших.

Підписання меморандуму про співпрацю з Миколаївським національним аграрним університетом

Дата створення: 09:52 10.08.2018

Доманівським селищним головою Догою О.О., в ході робочої зустрічі з доцентом університету Христенко О.А., яка відбулася 09 серпня 2018 року, підписано меморандум про співпрацю між об’єднаною територіальною громадою Доманівської селищної ради та Миколаївським національним аграрним університетом, метою якого є мобілізація ресурсів, об’єднання зусиль, заохочення кращої практики та координація діяльності щодо здійснення просвітницької діяльності, популяризації знань, виховання покоління обізнаних громадян, здатних жити у відкритому громадському суспільстві демократичної, правової держави України.

Проводиться ямковий ремонт проїжджої частини вулиці Народна в смт Доманівка

Дата створення: 15:35 08.08.2018

Стан проїжджої частини деяких вулиць смт Доманівка з часом стає малопридатним для нормального руху автотранспорту. Ями на вулицях, які в дні негоди до того ж наповнюються водою й стають справжньою перешкодою для руху транспорту й пішоходів, викликають справедливе нарікання місцевих мешканців.  В зв‘язку з цим варто нагадати, що у нас фактично вже кілька років немає власної ефективної  дорожньої служби.  

Об’єднана територіальна громада Доманівська селищна рада стала переможцем конкурсу

Дата створення: 15:24 07.08.2018

З метою   ефективного   вирішення   питань   щодо   створення сприятливого середовища для осіб з інвалідністю,  реалізації ними права на участь в економічній,  політичній, соціальній, культурній та  інших  сферах  суспільного  життя, рішенням XX сесії I скликання Доманівської селищної ради від 23.05.2018 року було створено службу з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно – рухового апарату.