Об’єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

Останні новини

Практичний семінар Програми DOBRE «Знай свою громаду»

Дата створення: 09:26 20.04.2018

 Протягом двох днів,а саме 18-19 квітня,  у м. Миколаєві проходив практичний семінар для новостворених об’єднаних територіальних громад Миколаївщини. У ньому взяли участь члени робочої групи Доманівської селищної ради з місцевого екомічного розвитку. Захід був організований у рамках всеукраїнської програми DOBRE «Місцевий економічний розвиток (МЕР) «Знай свою громаду».

Огляд-конкурс «Україна молода» продовжується

Дата створення: 15:55 17.04.2018

16 квітня 2018 року кращі колективи художньої самодіяльності закладів загальної середньої та позашкільної освіти Доманівщини радо зустрічали гостей з Миколаївського обласного будинку художньої творчості. Учасники привітали членів журі обласного огляду-конкурсу  «Україна молода» та підготували чудову концертну програму. До уваги гостей були представлені вокальні та хореографічні номери, виступи читців-декламаторів.

Відбулося засідання робочої групи в рамках компоненту «Місцевий економічний розвиток»

Дата створення: 08:29 14.04.2018

13 квітня 2018 року в приміщенні Доманівської селищної  ради відбулось засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку Доманівської громади. В рамках засідання учасники визначили три пріорітетних напрямки розвитку громади, а саме: виробництво біопалива на базі комунального підприємства; забезпечення переробки сміття; будівництво теплиць  тунельного типу, які в подальшому будуть брати участь у конкурсному відборі. Один з них буде реалізований за рахунок співфінансування  місцевого бюджету і програми DOBRE.

До відома громадян

Дата створення: 09:36 13.04.2018

Зустріч з програмним спеціалістом програми DOBRE "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність"

Дата створення: 08:29 13.04.2018

12 квітня 2018 року програмний спеціаліст програми DOBRE "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність", Наталя Сафронова зустрілася  з представниками  Доманівської громади. Відбулась робоча зустріч, спілкування було спрямоване на те, що в нашій ОТГ стартує наступний компонент Програми ДОБРЕ USAID «удосконалення послуг» з відбору пріоритетної послуги.

семінар учителів української мови та літератури

Дата створення: 16:18 12.04.2018

12.04.18 року  на базі Доманівського освітнього центру за участю працівників відділу освіти, молоді та спорту виконавчого органу Доманівської селищної ради було проведено семінар учителів української мови та літератури.