Доманівська селищна рада повідомляє!

У зв’язку з інтенсивним поширенням коронавірусу  COVID – 19 територією Доманівської селищної ради з 25.03.2021 ВСІ виконавчі органи селищної ради здійснюють прийом громадян дистанційно.

16:25 25.03.2021

Тільки за умови тісної співпраці судів та уповноважених органів з питань пробації можливо досягти позитивних результатів

З метою налагодження такої співпраці 23 березня  року проведено робочу зустріч за участі начальника Доманівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області майора внутрішньої служби Шейка Олександра Івановича з головою Доманівського районного суду Миколаївської області  Єгоровою Наталією Іванівною.

15:00 25.03.2021

Інформація щодо захворюваності на гостру респіраторну коронавірусну інфекцію COVID-19 у Доманівській громаді станом на 25 березня

Станом на 25 березня на території Доманівської селищної ради діє «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, у зв’язку зі збільшенням випадків захворюваності коронавірусною хворобою COVID-19.

14:30 25.03.2021

Інформація для власників земельних часток(паїв) (одноосібників)  щодо  обовязкового декларування

Інформація для власників земельних часток(паїв) (одноосібників) щодо обовязкового декларування

Власники земельних часток (паїв) (одноосібники),  які самостійно обробляють свої ділянки, вирощують на них сільськогосподарську продукцію  зобов’язані  заповнити і подати до 1 травня 2021 року річну податкову декларацію про доходи,   з яких торік  не сплачено податок на доходи фізичних осіб за  2020 рік.  Покращення  стану  місцевого  бюджету  безпосередньо залежать від  виконання  усіма  податкового обов'язку. Задекларовані доходи оподатковуватися за ставкою 18%. Аналіз засвідчує, що не всі одноосібники декларують свої доходи від використання земельних ділянок, відсоток подачі декларацій дуже низький.

17:08 24.03.2021

У Маринівці обговорили питання розвитку освіти Доманівської селищної ради

23 березня у Маринівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІст. проведено чергову зустріч селищного голови Віктора Власюка за участю заступника голови Олександри Сохань, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Олександри Тихолаз з педагогічними колективами Маринівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. та Маринівського закладу загальної середньої освіти І ст.

16:51 24.03.2021

Увага! Шахрайські схеми щодо земельних ділянок!

На даний час, земельна реформа перебуває на фінішній прямій. З 1 липня 2021 року стартує відкриття ринку землі і разом з ним з’являються нові ризики, адже цінний земельний актив завжди приваблює шахраїв, які шляхом різних маніпуляцій із даними державних реєстрів спробують у аграрного підприємства захопити чи привласнити земельну ділянку (пай), яку  обробляє згідно угоди про оренду.

16:10 24.03.2021