Дата: від до Скинути

Олександр Трайтлі: Миколаївська ОДА максимально допомагатиме територіальним громадам у реформуванні системи догляду за дітьми

З метою належної організації забезпечення соціального захисту дітей та впровадження соціальних послуг на рівні громад, сьогодні, 10 лютого, був проведений вебінар з питань планування та впровадження реформи системи догляду за дітьми на місцевому рівні. Вебінар був реалізований за підтримки Офісу Президента України з питань захисту прав дитини та міжнародної організації Lumos.

14:41 10.02.2021

Увага! Ускладнення погодних умов 12 лютого 2021 року

У зв’язку з виходом південного циклону на території Миколаївської області  протягом доби 12 лютого 2021 р. очікується ускладнення погодних умов: вночі дощ з переходом у сніг, місцями значний сніг, ожеледь, вдень сніг. Хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця, сніговий накат. Утворення снігового покриву. Вітер північно-західний,15-20 м/с. Протягом ночі 12 лютого різке зниження температури повітря до 5-10° морозу, протягом дня подальше зниження до 9-13° морозу.

14:36 10.02.2021

7 лютого відзначила 95- річний ювілей з Дня народження жителька Доманівки Батрак Валентина Миколаївна

З подарунками та привітаннями до ювілярки завітали секретар Доманівської селищної ради Вікторія Кузніченко, заступник голови райдержадміністрації Наталія Фалько, начальник відділу соціального захисту та здоров’я селищної ради Світлана Маташнюк, начальник організаційноїї та кадрової роботи Ірина Міхенько та голова ради ветеранів Раїса Осадчук.

16:32 08.02.2021

Увага! Ускладнення погодних умов

08 лютого 2021 року на території області спостерігається ускладнення погодних умов, а саме: зниження температури, на дорогах ожеледиця, місцями дорожнє покриття засніжене.

15:16 08.02.2021