Разом заради миру

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…

08:57 22.09.2017

Відбувся конкурс дитячого малюнку під назвою: "Ниви і діброви, і садів окрас. Рідна, Доманівко, ти ж одна у нас"

14 вересня в Доманівській бібліотеці для дітей - філії, Доманівської публічної бібліотеки, відбувся конкурс дитячого малюнку під назвою:» Ниви і діброви, і садів окрас. Рідна, Доманівко, ти ж одна у нас» приурочений 215 річниці заснування селища Доманівка. Участь у конкурсі брали учні місцевих шкіл. Перед юними художниками постало завдання за допомогою аркушу паперу, фарб та олівців розповісти про своє рідне селище.

15:09 15.09.2017