Об'єднана територіальна громада
Доманівської селищної ради

«Чистий четвер» у Доманівській об’єднаній територіальній громаді

В Україні існує гарна традиція – до Великодніх свят причепурити свій двір та оселю. Господарі вигрібають у садках сухе листя, обрізають і білять дерева, фарбують паркани тощо. До чистого четверга, як правило, завершують прибирання свого житла, от і працівники ОТГ і її структурні підрозділи за ініціативи Доманівської селищної ради, в рамках щорічної акції «За чисте довкілля» та всеукраїнського дня благоустрою, долучились і наші мешканці. Працівники селищної ради привели до санітарного стану  закріплену територію, а саме прилеглу територію до  кладовища.

Навесні всім нам хочеться оновлення й очищення. Генеральне прибирання – гарна традиція, якої дотримуються в населених пунктах нашого селища. Жителі вичищають територію від накопиченого за зимовий період сміття. У ході акції здійснено прибирання та приведення до належного санітарного стану прибудинкові території, парки, дитячі та  спортивні майданчики, кладовище, очищено від сміття вулиці, дороги та тротуари.

Усі учасники акції отримали задоволення від виконаної роботи та її результатів. Селищна рада вдячна всім учасникам за вклад у благоустрій громади. Тільки разом можливо зробити громаду найкращою!

 « повернутися до списку новин