Дата: 03.04.2018 09:48

Доманівська дитячо-юнацька спортивна школа 30-31 березня 2018 року на базі Маринівського спортивного комплексу (філія Доманівської ДЮСШ) провела міжобласний турнір з футболу, присвячений річниці звільнення Доманівщини від нацистських загарбників.

Міжобласний турнір проводився по двох вікових групах – 2006-07 та 2008-09 років народження. На запрошення організаторів турніру відгукнулися та взяли участь команди з міст Первомайськ, Южноукраїнськ, м.Котовськ Одеської області, Мостівська ОТГ (філія ДЮСШ) ,  Маринівська філія Доманівської ДЮСШ та господарі турніру. Всі команди були представлені двома віковими групами.

В результаті зіграних ігор  місця розподілилися таким чином: серед вікової групи 2006-07 років народження перше місце посіли вихованці Доманівської ДЮСШ, тренер Кисельов В.В., друге місце вибороли Маринівські вихованці ДЮСШ (філія Доманівської спортивної школи, тренер Туровський Г.С.), а третє дісталося гостям з м.Первомайськ. Серед вікової групи 2008-09 років народження перше місце посіли футболісти м.Первомайськ, друге місце вибороли гості з м.Котовськ Одеської області, а третє дісталося Мостівським футболістам (філія Доманівської ДЮСШ, тренер Шуляченко С.В.)

Організаторами міжобласного турніру та суддівською колегією були визнані номінації «Кращий» гравець, нападник, воротар, бомбардир діти були нагороджені грамотами, а команди-переможці кубками та грамотами відповідного зразка.

Міжобласний   футбольний турнір був проведений, як завжди, на  високому організаційному та професійному рівнях. Учасники , тренери, батьки та вболівальники  достойно оцінили проведення спортивно-масового заходу.

Головне завдання – виконано. Це, укріплення дружніх зв’язків з різними командами південного регіону  з футболу, а він, до речі,  є наймасовіший вид спорту та  чи не найважливіше , в наш час, - це зміцнення здоров’я та прищеплення навичок здорового способу життя учнів доманівщини.