Дата: від до Скинути

До Дня пам’яті та примирення  (8 травня) Український інститут національної пам’яті інформує

До Дня пам’яті та примирення (8 травня) Український інститут національної пам’яті інформує

Законом  України  «Про  увічнення  перемоги  над  нацизмом  у  Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.

13:39 04.05.2023

Здоров'я  це  важливо!

Здоров'я це важливо!

4 травня, у центральній бібліотеці Публічної бібліотеки Доманівської селищної ради представники КНП "Доманівський центр первинної медико - санітарної допомоги" провели зустріч з користувачами книгозбірні.

12:13 04.05.2023

ДСНС попереджає!

З початку 2023 року на території Вознесенського району виникло 70 пожеж, з них 16 пожеж на відкритих територіях.

15:15 02.05.2023

Вітаємо юних спортсменів із Перемогою

30 квітня в м. Чорноморськ Одеської області відбулися Всеукраїнські змагання з гандболу "Кубок Чорного моря" серед команд 2014 року народження. Доманівську дитячо-юнацьку спортивну школу представляла наймолодша команда гандболістів, тренер Вячеслав Дашко. За результатами зіграних ігор та "дебюту" юних доманівців, які вперше беруть участь у змаганнях такого рівня, вихованці ДЮСШ стали срібними призерами.

16:14 01.05.2023

Доманівські команди змагаються за Кубок Віталія Кіма на Чемпіонаті області з футболу

30 квітня розпочався Чемпіонат Миколаївської області з футболу на Кубок начальника Миколаївської ОВА Віталія Кіма "РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ". Доманівська ДЮСШ бере участь в чемпіонаті двома віковими командами: це гравці 2009-2010 та 2013-2014 р.н., (тренери Деревянко І.Л. та Туровський Г.С.). Змагання проводитимуться за коловою системою, перший тур відбувся в смт Арбузинка серед команд 2009-2010 р.н. Побажаємо нашим футболістам грати та Перемагати!!!

16:05 01.05.2023

Допомога від Благодійного фонду «Карітас Одеса УГКЦ!»

В Доманівській громаді в межах проєкту «Програми ЄС Міцні регіони — Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) за впровадженням Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  реалізовується  проєкт «Розвиток спроможності в управлінні соціальними закладами та наданні соціальних послуг».

15:20 25.04.2023

Нарада з керівниками закладів освіти

25 квітня відбулась нарада Доманівського селищного голови Віктора Власюка з керівниками закладів освіти. Обговорили роботу закладів дошкільної, середньої та позашкільної освіти, підготовку  до нового навчального року, забезпечення якісних освітніх послуг, безпечного перебування в навчальних закладах та раціонального використання бюджетних коштів. За підсумками  наради селищний голова дав ряд доручень.

12:08 25.04.2023