12 червня – Всесвітній день боротьби з дитячою працею

Всесвітній день боротьби з дитячою працею був встановлений рішенням Міжнародної організації праці (МОП). Ідея про внесення до календаря нової дати з’явилася в 1997 році після проведення заходів, присвячених боротьбі з найгіршими формами дитячої праці.

08:52 12.06.2023

До уваги жителів громади у Миколаївській області працює Південий регіональний центр координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

У Миколаївській області працює Південний регіональний центр координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими з метою реалізації прав військовослужбовців, які потрапили у полон або зникли безвісти під час захисту Батьківщини від збройної агресії російської федерації, а також членів їх сімей  та цивільних заручників.

13:09 07.06.2023

«Це біль, який ніколи не мине»: В Миколаївській ОВА поіменно згадали 19 дітей, які загинули внаслідок війни

З початком повномасштабного вторгнення з боку російської федерації Миколаївщина зазнала багато горя. Нещадний ворог забрав життя сотні наших людей, в тому числі й дітей…

09:34 05.06.2023

4 червня 2023 року визначено Днем вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Станом на ранок 2 червня 2023 року більше ніж 1476 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 484 дитини загинули та понад 992 отримали поранення різного ступеня тяжкості. На Миколаївщині загинуло 18 дітей.  19,5 тисяч українських дітей окупанти депортували.

08:09 04.06.2023

Вітаємо футболістів Доманівщини!

30 травня, в смт Арбузинка Миколаївської області відбувся фінал Кубка начальника Миколаївської ОВА Віталія Кіма "Разом до Перемоги" серед юнаків 2009-2010 років народження. Збірна команда Доманівської дитячо-юнацької спортивної школи (тренери Ігор Дерев'янко та Григорій Туровський) виборола право "боротися" у фінальній частині вище названих змагань. За результатом запеклих спортивних баталій, цікавих ігрових моментів, майстерності кращих юних футболістів області, Доманівські футболісти посіли ІІІ місце, ставши бронзовими призерами змагань. Суддівською колегією, кращим гравцем змагань визнаний Андрій Туровський. Організатори Кубка, а це - Асоціація футболу Миколаївської області під патронатом начальника Миколаївської ОВА, нагородили переможців кубками, грамотами та сувенірами.

14:24 01.06.2023

Вітання Доманівського селищного голови з Міжнародним днем захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаю вас зі світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

08:43 01.06.2023

Благодійний фонд «Карітас Одеса УГКЦ!» надає методичну допомогу соціальним працівникам громади

В Доманівській громаді  Благодійний фонд «Карітас Одеса УГКЦ!», в рамках проєкту «Програми ЄС Міцні регіони — Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) за впровадженням Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH   продовжує супервізійні зустрічі для соціальних працівників і соціальних робітників.

11:13 31.05.2023